Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Seznam zařízení připojených do USB.

Občasný diskutér Avatar uživatele Arny_CZ
    Registrace
    Mar 2008

Ahoj, měl bych takový zvláštní dotaz. Ukládá si Windows XP nějaký výpis o tom, kdy a jaké zařízení bylo připojeno do určitého USB portu? U starého NB mám 4 USB porty a potřeboval bych z určitého důvodu zjistit, jaké zařízení bylo do jednoho z portů naposledy připojeno. Resp. vím, co se připojovalo, ale potřebuji zjistit, v jakém USB portu to bylo. Nevím, zda je vůbec možné ve Windows otevřít nějakou "historii připojení", ale pokud ano, moc by mi to pomohlo. Díky moc předem za nějaké rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Tenkrát jsem něco zahlídl na Hirens Boot CD - sloužilo to k detekci všech v minulosti vložených zařízení (i vypojených), ale na název si z hlavy nevzpomenu

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Nevim, co je na Hirensu, ale zkus USBDeview - u nekterych zarizeni je vyplnena i polozka Hub/Port.
    A tvuj duvod? (Jestli to neni tajny ) Me treba CDMA modem vytvori jiny COM port

Občasný diskutér Avatar uživatele Arny_CZ
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od zsdx Zobrazit příspěvek
    Nevim, co je na Hirensu, ale zkus USBDeview - u nekterych zarizeni je vyplnena i polozka Hub/Port.
    A tvuj duvod? (Jestli to neni tajny ) Me treba CDMA modem vytvori jiny COM port
    Moc děkuji za snahu. Program jsem stáhnul a spustil, našel jsem to dané zařízení, ale "jak na potvoru" u něj zrovna není informace, ve kterém USB bylo připojeno. U některých položek to je, ale tady zrovna ne

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od zsdx Zobrazit příspěvek
    Nevim, co je na Hirensu, ale zkus USBDeview
    ...přesně tohle

Podobná témata

1. Star Trek Online: Seznam zdejších hráčů
    Od Karel Polívka v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 2