Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Primární požadavky: vysoký výkon – "herní notebook" 20-25 tisíc kč

Preferovaní výrobci: Alienware, Dell, Lenovo

Další komentář:
    Chtěl bych notebook, na kterém bych si měl šanci zahrát novější hry. Cenově do 25 000kč (spíš míň 25k je strop)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Pokud bys chtěl vyloženě "herní notebook" s pořádným chlazením, pak doporučuju Asus G53 popřípadě Asus G74 pokud bys chtěl 17". Většina ostatních, kromě divnejch MSI jsou klasický notebooky s klasickým chlazením, což není na hry nejideálnější, nebo jsou prostě dražší.

Ale přesto bych vypíchnul asi ještě Lenovo Y570 - Core i5, Core i7, který je na tom kvalitativně hodně pěkně, výkonově taktéž, ale postrádá lepší chlazení. Teď je ale bohužel kompletně pryč ze skladů. Y570 má sice nižší rozlišení displeje, ale záleží, jestli ti víc vyhovuje na 15" extrémně velké FullHD (které i na 20" LCD vypadá až moc velké), nebo se spokojíš s malým 1366x768.
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 18-09-2011 v 13:15

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od VencaX Zobrazit příspěvek
    Pokud bys chtěl vyloženě "herní notebook" s pořádným chlazením, pak doporučuju Asus G53 popřípadě Asus G74 pokud bys chtěl 17". Většina ostatních, kromě divnejch MSI jsou klasický notebooky s klasickým chlazením, což není na hry nejideálnější, nebo jsou prostě dražší.

Ale přesto bych vypíchnul asi ještě Lenovo Y570 - Core i5, Core i7, který je na tom kvalitativně hodně pěkně, výkonově taktéž, ale postrádá lepší chlazení. Teď je ale bohužel kompletně pryč ze skladů. Y570 má sice nižší rozlišení displeje, ale záleží, jestli ti víc vyhovuje na 15" extrémně velké FullHD (které i na 20" LCD vypadá až moc velké), nebo se spokojíš s malým 1366x768.
    Tak mně stačí i 15" s 1366x768, i když ten 17" Asus vypadá dost dobře, hlavně ta grafická karta. Lenovo taky nevypadá špatně, ale dost jsem o něm četl a dočetl jsem se, že grafický výkon neni nic extra. Takže asi spíš ten Asus. Neexistuje nějaká alternativa např. od Dellu?

Registrace
    Jun 2008

Alternativa je, ale ne výkonově (buď slabý procesor nebo slabá grafika), popřípadě cenově přes.

EDIT: Oba Asusy jsou na tom velmi dobře, na tu cenu, za kterou se prodávají. Lenovo nemá špatný výkon, Asusy ale budou mít větší - přecijen ta grafika je něco jinýho.
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 18-09-2011 v 14:24

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

A který z těch dvou Asusů je na tom výkonově líp? Popřípadě který by sis vybral ty.

Registrace
    Jun 2008

Já bych si vybral G53, protože 17" je na mě už prostě moc, výkonově na tom bude lépe G74 - má novější výkonější grafiku. A vypadá to, že má i větší otvor chlazení.

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

A kdybych si chtěl z Německa nechat dovézt např. Deviltech nebo Schenker, co všechno to obnáší? Na ten Deviltech jsem si díval a za 1000€ se dá pořídit + teda doprava. Máš s těmato značkama nějaké zkušenosti? Nebo někdo známý, něco ses dočetl a tak. Protože já si myslím, že tady ty značky jsou prostě gaming a notebooky by měly být stavěné na vysokou zátěž, tzn. chlazení a tak...

Registrace
    Jun 2008

Zkušenosti s nimi bohužel nemám, tak nějak se moc o "herní notebooky" nezajímám - spíš jen tak okrajově, abych byl v obraze.
    Tyhle Asusy, o kterých jsme se bavili jsou stavěné na větší zátěž a mají lepší chlazení. Možná bych ještě počkal, než si tématu všimne wizaard, ten má vždycky dobré připomínky a asi bude vědět něco víc, než já

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Dobře, děkuju (kdybych mohl tak ti pošlu reputační bod )

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč
    Od khedeja v sekci Notebooky