reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Instalace Win 7 - Selhání inicializace procesu přihlášení

viteknevrela (3)|19.9.2011 19:41
Ahoj, koupil jsem si úplně nový notebook HP ProBook 4730s, na kterým byl pouze OS Linux. Dokoupil jsem si Windows 7 HP, ale narazil jsem při jejich instalaci. Postupoval jsem takto:
1) vymazal jsem všechny oddíly včetně formátování
2) ponechal jeden oddíl systémový a jeden logický
3) instalace proběhla v pořádku
4) po instalaci se ukázalo okno s hláškou "Selhání inicializace procesu přihlášení" a po restartu systém nenajel, ale stále dokola se notebook restartoval ještě před najetím Windowsu.

Můžete mi prosím poradit, kde může být chyba a jak instalaci zdárně dokončit? Děkuji !!! V.
zsdx (2098)|19.9.2011 21:56
Mozna ne uplne spravne chapu body 1 a 2 (jak a v cem jsi odstranil a posleze vytvoril oddily), ale rozdeleni disku by v tom nemelo hrat roli.
ad 4) automaticky restart muzes zakazat po stisku F8 pri startu W7, pote bys mel skoncit na chybove obrazovce, kterou nam sem posli.

Ale rozhodne nic nezkazis dukladnym otestovanim pameti a disku.
viteknevrela (3)|19.9.2011 22:15
[quote=zsdx;473480]Mozna ne uplne spravne chapu body 1 a 2 (jak a v cem jsi odstranil a posleze vytvoril oddily), ale rozdeleni disku by v tom nemelo hrat roli.
ad 4) automaticky restart muzes zakazat po stisku F8 pri startu W7, pote bys mel skoncit na chybove obrazovce, kterou nam sem posli.

Ale rozhodne nic nezkazis dukladnym otestovanim pameti a disku.[/quote]

Problem je v tom, ze mi Win 7 vubec nenajede (F8 se nic nedeje), restartuje se to hned po zobrazeni uvodni cerne obrazovky s logem HP.
Vysvetleni: Na NB byl Linux, vlozil jsem bootovaci cd s Win7, spustil instalaci pri ktere jsem odstranil a naformatoval vsechny oddily a vytvoril jeden, na ktery jsem Win nainstaloval. Instalace probíhá v pohodě, ale po zadání jména uživatele apod. se zobrazí na moment hláška "Selhání inicializace procesu přihlášení". Poté se notebook restartuje a už nenajede (opakované restartování). A nevím, kde je chyba...
astec (1823)|19.9.2011 22:17
Jak velký máš disk, kde jsou nainstalovené W7?
máš zavaděč na stejném disku jako vlastní instlaci?
součet velikostí disků ti dává velikost disku?
nemáš tam ještě jeden skrytý?

Edit: Odpovíddal jsem na původní dotaz, kdy tazatel mněl dva disky
viteknevrela (3)|19.9.2011 22:56
[quote=astec;473489]Jak velký máš disk, kde jsou nainstalovené W7?
máš zavaděč na stejném disku jako vlastní instlaci?
součet velikostí disků ti dává velikost disku?
nemáš tam ještě jeden skrytý?

Edit: Odpovíddal jsem na původní dotaz, kdy tazatel mněl dva disky[/quote]

1) Disk je 640GB
2) jak zjistím ?
3) při výběru disků k instalaci mám jeden hlavní a poté je tam místo pro systém (cca 100MB), které se vytváří automaticky
4) žádný skrytý disk by tam neměl být
Dandak (5)|13.2.2012 15:46