reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

odkaz na fb

Noedar (258)|23.9.2011 15:34
Prosim Vas, ako sa da pridavat odkaz, napr. z youtube na facebook, tak aby tam zobrazil klasicky nahlad videa, pred nejakym casom tam bola polozka pridat odkaz, proste jasne ako facka, ale teraz je tam len / aktualizovat status / pridat fotku / polozit otazku /a nejaka polozka na vlozenie odkazu mi tam proste chyba, neviete ci je to niekde zapratane? nemozem to nikde najst a ked stiahnem video z youtube a nahram ho ako vlastne video z disku, tak mi to samozrejme zamietnu kvoli autorskym pravam, dakujem za nejake postrehy a rady.:runaway
kevin00 (10238)|23.9.2011 15:40
Prostě do kolonky Aktualizovat stav vlož požadovaný odkaz a stiskni Enter, náhled odkazu bude automaticky vygenerován. Samotný zadaný odkaz lze poté smazat.
Bez názvu.png
Noedar (258)|23.9.2011 15:43
tak to teda diik, zrazu to ide, enchapem co som robil spatne, ale presne takto som to robil, ale odkaz mi tam hodil len tak textovo bz nahladu a teraz ide aj nahlad, fakt dik!:):thumb
kevin00 (10238)|23.9.2011 15:46
U FB chce zachovat chladnou hlavu a nepropadat žádným nepokojům. "Na poli" FB je všechno možné, jelikož zkoušení a aplikace nových funkcí je prováděno za provozu.
Noedar (258)|23.9.2011 15:47
no vsimol som si, pretoze uz to zase nefunguje na niektorych odkazoch:)