reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nelze nainstalovat W7 SP1 a některé další aktualizace

Deore3 (71)|2.10.2011 16:39
Zdravím. Mám Windows 7 32bit. Nejde mi nainstalovat Service pack 1 a některé další aktualizace. Když to zkusím přes windows update, tak to některé aktualizace nainstaluje, a další ne. Třeba dnes mi to nainstalovalo 2 aktualizace a zbylé 4 včetně service packu to nenainstalovalo. Zkoušel jsem nainstalovat SP 1 z Chip DVD, kde to dojede asi do poloviny a pak to napíše, že instalace nebyla úspěšná:



Zkoušel jsem několik věcí jako třeba Příprava systému na aktualizaci service pack, nebo hotfix a samozřejmě Googlovat, ale nepomohlo to. Instalaci aktualizací a SP 1 z webu Microsoftu jsem zatím nezkoušel, nevím co přesně z nich mám nainstalovat. Co by ste mi poradili abych udělal? V nejhorším případě budu bez některých aktualizací, zas taková katastrofa to není. No a při dnešním aktualizování jsem si komletně vypl antivir ESET s firewalem, atd. ,aby to náhodou neblokoval. Díky za rady
|Mio| (1333)|4.10.2011 20:22
No bud mas ty W7 nelegalni ci jsi pouzil remowewat, to ani nebudu dal komentovat a doporucuju totez.

A nebo druha moznost ze jsou nakoply natolik, ze bude lepsi je nainstalovat znova rovnou s SP1
Deore3 (71)|4.10.2011 20:53
[quote=|Mio|;475554]No bud mas ty W7 nelegalni ci jsi pouzil remowewat, to ani nebudu dal komentovat a doporucuju totez.

A nebo druha moznost ze jsou nakoply natolik, ze bude lepsi je nainstalovat znova rovnou s SP1[/quote]

W7 mám legální, chápu těžkou práci vývojářů a proto se snažím software nakupovat legální cestou, ne stahovat nelegálně! Remowewat usuzuji, že je něco na nelegální zaktualizování, nebo aspoň jsem to tak z tvé věty pochopil, samozřejmě nemám potřebu něco takového používat když mám jak říkám Windows 7 legální, s legální OEM licencí. Reinstalovat W7 kvůli SP1 nebudu, to si radši aktualizace nainstaluju manuálně. No tak moc jsem se tu rad nedočkal ;-) a tak napíšu na officiální microsoft fórum, snad mi tam poradí. No díky za odpověď, ale uvědom si že né každý stahuje nelegální software!
dzandra (1368)|4.10.2011 21:05
Prvně zkus tohle
http://support.microsoft.com/kb/971058


Jestli umíš trochu anglicky mohlo by ti to snad pomoci


Follow the steps as mentioned below:

Boot your computer to safe mode as per the link below:
Start your computer in safe mode
http://windows.microsoft.com/en-US/windows7/Start-your-computer-in-safe-mode

Login using the Administrators account in safe mode and follow the steps as mentioned below:
1) Click on Start, type cmd.exe,
2) Under programs right click on Cmd.exe and click on Run as Administrator
3) In DOS type:- net stop cryptsvc (Press enter and wait for the computer to say its stop this service)
4) Close Command prompt windows and remain in Windows Safe Mode.
5) Click on start, Click on Computer and navigate to c:\windows\software distribution folder and remove the contents, but not the folder it’s self
6) Then navigate to c:\windows\system32\catroot2 folder and remove the content of that folder
Right click on the catroot2 folder and rename it to catroot2.old
7) Restart windows and login as normal.
8) Once logged into windows run Windows Update from the Start menu. Download and install updates as normal.

Temporarily disable or uninstall your security software

Note: Antivirus software can help protect your computer against viruses and other security threats. In most cases, you should not disable your antivirus software. If you do have to temporarily disable it to install other software, you should re-enable it as soon as you're done. If you are connected to the Internet or a network during the time your antivirus software is disabled, your computer is vulnerable to attacks.


Jinak ti to zkusím jen přeložit. A sem tam stejda google poradí
Deore3 (71)|5.10.2011 20:44
[quote=dzandra;475564]Prvně zkus tohle
http://support.microsoft.com/kb/971058


Jestli umíš trochu anglicky mohlo by ti to snad pomoci


Follow the steps as mentioned below:

Boot your computer to safe mode as per the link below:
Start your computer in safe mode
.................................[/quote]

Hmm díky moc. :) Vypadá to že tahle varianta, jak na to, asi pomůže. Anglicky umím, ale díky za nabídku o přeložení do češtiny. ;) Ze strojových překladačů by se taky dalo možná něco pochopit. Díky, hned zítra to snad zkusím, podle času :D a pak se pokusím napsat, jestli pomohlo, nebo ne, aby tohle téma byla i rada pro ostatní.
r34ktor (7477)|5.10.2011 20:54
Tento problém mohl způsobit i Driver Cleaner, nebo Driver Sweeper. Nepoužil jsi některý z nich v minulosti?
Deore3 (71)|5.10.2011 21:11
[quote=r34ktor;475729]Tento problém mohl způsobit i Driver Cleaner, nebo Driver Sweeper. Nepoužil jsi některý z nich v minulosti?[/quote]

Oba názvy mi něco říkají. Ale momentálně je nainstalované nemám a když je dám vyhledat, ukazuje to jen složku s mými zálohami Chip DVD. Takže možná odtamtud ty názvy znám. Ale i kdybych měl tyto programy nainstalované a používal je, nevyvrátí to snad návod k postupu, který mi poslal @dzandra ? Díky za odpovědi ;-)
r34ktor (7477)|5.10.2011 21:53
[quote=Deore3;475733]Ale i kdybych měl tyto programy nainstalované a používal je, nevyvrátí to snad návod k postupu, který mi poslal @dzandra ?[/quote]
Podrobnosti zde.
Deore3 (71)|10.10.2011 20:58
Tak opravdu díky moc. Aktualizace service pack 1 je na mém PC nyní nainstalována. Pomohlo mi řešení přes nouzový režim. Díky tomuhle jsem se poprvé do nouzového řežimu podíval a napsal si něco do příkazového řádku. (jsem na střední, tak se nedivte :-) no a pokud bude mít tedy někdo problémy se SP1 ať zkusí řešení z minulých příspvků. Díky za rady