reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

tlaciaren na dvd cover

Noedar (258)|2.10.2011 19:41
Zdravim, potreboval by som nejaku rozumnu radu, aka tlaciaren dokaze tlacit v takej kvalite, ako maju obaly hier ci filmov, proste ked napr. porovnam obal z originalnej hry Mafia 2 a ten vytlaceny obal, aby som na nich prakticky nevidel rozdiel, inak mi je potom uplne jedno aka bude rychla tlac, ide mi len o tu kvalitu a samzorejme nejaku rozumnu cenu, povedzme tak 100-150 euro, ak sa vobec do takej ceny nieco tak kvalitne da kupit, dakujem
StD (1963)|3.10.2011 00:09
Canon Pixma iP4500 - tisknu na fotopapír a kopie jsou lepší než originál, ale také dražší... Současně umí potisknout i optickou placku.
Noedar (258)|3.10.2011 08:31
tuto konkretnu som na alze sice nenasiel, ale je tam trebars iP4950, co predpokladam,ze bude asi este vyssi model a ta je za 75 euro, takze este lacnejsia co som si povodne vybral ja :

http://www.alza.sk/canon-pixma-mp5250-d186166.htm

Takze ani s touto MG5250 urcite neurobim chybu, podla tych, pre tlac dolezitych parametrov su v podstate identicke, nie?
StD (1963)|3.10.2011 12:04
Jj, má navíc jen scanner, wifi a displej pro ovládání, jinak mechanika stejná. Hlavně se podívej na ceny inkoustů - 2x vyměníš a je to už více než co stojí tiskárna...
Noedar (258)|3.10.2011 12:47
no to ano, naplne su neni zrovna lacne, ale to je tusim vsade tak, ani Playstation 3 neni draha a kupis k nej 4-5 hier a mas to za tu istu cenu:) ja to v podstate chcem len kvoli 6 dvd obalom na hry a potom ked zase kupim nejaku blbu classic verziu hry, kde je cely obal hnusny zlty a cover samotnej hry je len v strede zmenseny, tak vytlacim original, inak mi bude na nic, takze snad nebudem musiet stale menit farbu:)