reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Pomoc při výběru myši na práci a WoW

Coldrex (1)|8.10.2011 12:22
Zdravím,

prosím vás o pomoc při výběru myši k notebooku. Moc se do toho nevyznám, proto se obracím na vás ;-) Nějakou představu ale mám:

- cena maximálně 1200,-
- víceméně jedno, zda bude bezdrátová či ne, raději bych ale bezdrátovku
- pár herních tlačítek, hraji World of Warcraft, takže se mi to šikne
- menší rozměry, pokud bude „do modra”, tak to bude bonus

Děkuji mockrát za případné odpovědi, tipy, rady, etc.
VencaX (3686)|12.10.2011 10:32
Mě se vždycky hrozně líbily takovéhle Logitech, ale je pravda, že to není vyloženě herní ani notebooková myš.
Herní myš bych viděl asi takovouhle, ale co do kvality do té myši nevidím.

Potom už leda koukat po drátovkách, protože v bezdrátovkách se toho už moc s více než 3 tlačítky nenajde.
Richmond (8084)|13.10.2011 11:44
Sáhl bych po klasice G500 http://www.softcom.cz/produkt/mys-logitech-gaming-mouse-g500-laser-usb/

BTW malá myš je pro delší práci podle mě nevhodná a po čase z ní bolí ruka. Doporučil bych starou dobrou MS IE 3.0, ale pouze pokud nemáte lcd s fullhd rozlišením (senzor v myši už ho prostě nestíhá).
VencaX (3686)|13.10.2011 14:15
[quote=Richmond;476872]BTW malá myš je pro delší práci podle mě nevhodná a po čase z ní bolí ruka. [/quote]

Já používám Microsoft WM 4000, což není zrovna velká myš, používám jí pořád a ruka mě nebolí - Takže záleží na uživateli, co preferuje.
Richmond (8084)|13.10.2011 14:46
Tak jasně, je to subjektivní. Pro někoho je "pořád" 3h brouzdání po internetu a občas hra, ve které si namapuje jedno tlačítko... Já tu MS používal v dobách kdy jsem cca 16h denně trávil v CADu na dvou crt monitorech a dvě tlačítka na vlastní "komba" mě bylo málo (ale InstantView jsem si hned zamiloval)
VencaX (3686)|13.10.2011 16:15
No myš používám tak 10h denně a nemám s tím problém. Opravdu záleží na uživateli, jestli preferuje velikost/mobilitu nebo spíše něco, co mu padne do ruky.