Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Soft na záznam videa

Pravidelný diskutér Avatar uživatele SkyVessel
    Registrace
    Mar 2007

Zdravím... Nevím, kde se zeptat - snad mi tady poradíte =)

Hledám nějaký softík na záznam obrazu ve hrách pro tvorbu gameplayů... S frapsem nejsem spokojen, zatím používám xfire, ale jestli neznáte něco lepšího... A ještě jak to nahrávat - jestli je lepší to nahrávat na poloviční rozlišení, když mám 1280x1024px nebo full a pak to zkomprimovat do čeho?

A ještě řeším takový menší problém, že nekomprimované hodinové video zabírá nejen hodně místa na disku... Není nějaký prográmek, který to grabuje hned? ... Zní to děsivě, ale za otázku nic nedám =D

Díky moc za odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

FRAPS je ok (něco podobného by mělo být v Afterburneru) Co se komprese týče tak záleží co s výsledným videem hodláš dělat - pokud jde jen o upload na Youtube tak skvělou práci odvede PocketDivXEncoder (dělá hodně malá videa s dostatečnou kvalitou) nebo AnyVideo Converter a převést do mkv, v případě menších úprav Corel Video Studio / Cyberlink něco (ikonka s režisérskou židlí)

Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od Richmond Zobrazit příspěvek
    FRAPS je ok (něco podobného by mělo být v Afterburneru)
    No můj neplacený fraps nahrává max půl minuty... A ten afterburner - myslíš tím ten program ke grafikám?
    Tu kompresi už nějak zvládnu - já jen myslel, jestli není něco, co to kompromuje hned při nahrávání - přece jenom hranice volného místa se rychle blíží ke 40GB... Ale asi ne
    Jinak používám MediaCoder...

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od SkyVessel Zobrazit příspěvek
    No můj neplacený fraps nahrává max půl minuty... A ten afterburner - myslíš tím ten program ke grafikám?
    Tu kompresi už nějak zvládnu - já jen myslel, jestli není něco, co to kompromuje hned při nahrávání - přece jenom hranice volného místa se rychle blíží ke 40GB... Ale asi ne
    Jinak používám MediaCoder...
    U komprimace přímo při nahrávání si dávej pozor na výkon - ta komprese žere nějaký výkon CPU.

Registrace
    May 2008

Mno já právě o žádném programu, který by uměl snímat obraz z her a zároveň komprimovat třeba do mkv nevím. Můžu teda poprosit jak se jmenuje?

Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od DrZelenka Zobrazit příspěvek
    U komprimace přímo při nahrávání si dávej pozor na výkon - ta komprese žere nějaký výkon CPU.
    S tím počítám, ale podle mě ho mám... No chcu to vyzkoušet, protože větší problém mi dělá to uncompressed - ale to bude spíš záležitost HDD než CPU... Ale pokud existuje, tak název bych uvítal.

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Pro záznam videa se dá taktéž použít Game Camcoder.

Registrace
    May 2008

S tím počítám, ale podle mě ho mám... No chcu to vyzkoušet, protože větší problém mi dělá to uncompressed - ale to bude spíš záležitost HDD než CPU...
    Právě, že uncompressed má zvýšené nároky jen na hdd, kdyby se to zároveň ještě komprimovalo tak ještě k tomu zatížíš cpu (což by mohl být dost velký problém i na ne-fullhd)

Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Pro záznam videa se dá taktéž použít Game Camcoder.
    Díky... luxusní prográmek, ale placený =(... Nedělám profi videa, aby mi to za ty prachy stálo, ale jinak je bomba...

Starousedlík SHW Avatar uživatele john
    Registrace
    Feb 2007

dobry free SW pro zachycenu obrazovky je CamStudio, ale jestli umi zachytit hry netusim, muzes zkusit

Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od john Zobrazit příspěvek
    dobry free SW pro zachycenu obrazovky je CamStudio, ale jestli umi zachytit hry netusim, muzes zkusit
    Tenhle jsem zkoušel, ale hry nedělá... Díky

Registrace
    May 2008

A ten afterburner - myslíš tím ten program ke grafikám?
    Jj - já to tam tehdá zahlédl... Každpádně jsem to na vlastní kůži zkusil až před chvílí. Mimo klasického ukládání nekomprimovaného videa umí video rovnou komprimovat do mjpegu a rtv1. Bohužel má to jeden háček - všechny tři pokusná videa jsou bez zvuku (předpokládám, že je to vlastnost, ale možná je tam někde ještě nastavení) takže bys musel v dalším programu dát dohromady zvuk a obraz (třeba ve VirtualDubu, bez přepočítávání obrazu) Na druhou stranu je zadara a od utilitky na přetaktování jsem ani víc nečekal...

Výsledný mjpeg jsem uploadnul na
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: MSI Afterburner properties (3).png 
Zobrazení: 66 
Velikost: 41.9 KB 
ID: 23226  

Podobná témata

1. Záznam - Zamrznutí
    Od Ceci77 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 03-12-2012, 18:56
  2. zaznam vytizeni
    Od kowaltsky v sekci Benchmarky a diagnostika