Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: PS2

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

Jsem sice trochu zpatecnickej, ale rozhodl jsem si koupit PS2. Nemam s tim oproti kompu zadne zkusenosti. Mam nasledujici problemi. PS2 ma jenom optickej vystup na 5.1 audio a ja mam samozremne Geniuse S200, ktere maji jenom anlog. Takze asi jedine a dost drahe reseni je AV reciever. Dale jsem vysledoval, ze ke svemu pouzivani budu potrebovat chip. KOukal jsem ze stoji 540 korun, ale netusim jak ho tam zabudovat. Dale se chci zeptat na zkusenosti s prehravanim filmu a muziky. Co titulky, DIVX atd. Nema nekdo hry na PS2. Nechci tady rozjizdet post o warezu a tak bych rad kdyby mi nekdo pisnul na SZ. Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Limoto
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od aldafallout
    Jsem sice trochu zpatecnickej, ale rozhodl jsem si koupit PS2. Nemam s tim oproti kompu zadne zkusenosti. Mam nasledujici problemi. PS2 ma jenom optickej vystup na 5.1 audio a ja mam samozremne Geniuse S200, ktere maji jenom anlog. Takze asi jedine a dost drahe reseni je AV reciever. Dale jsem vysledoval, ze ke svemu pouzivani budu potrebovat chip. KOukal jsem ze stoji 540 korun, ale netusim jak ho tam zabudovat. Dale se chci zeptat na zkusenosti s prehravanim filmu a muziky. Co titulky, DIVX atd. Nema nekdo hry na PS2. Nechci tady rozjizdet post o warezu a tak bych rad kdyby mi nekdo pisnul na SZ. Diky
    no tak když si koupíš nějakej čip, tak u něho asi budeš mít manuál, jinak já su na ty playstationy alergickej, takže ti neporadím

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Pokud mluvíme oba o tom samém čipu, tak je to MODCHIP, že? No... aby na PS2 běžely i záložní kopie originálů, že ano. Měl jsem PSX celkem dlouho. Zabudování čipu do PS2 je obdobné - nevím ale, proč Ti k tomu nedali návod, protože k PSX se normálně dával. Není to nic těžkého, musel by sis ale na netu najít, jak ho tam nacpat (už fakt nevím web, je to dlouho ). Stačí čip, pár drátků a napájet ho, kam máš. Dělal mi to doma brácha (a dokonce celkem na 2 PSX) a nic těžkého.

Ohledně PS2 a DivX nepochodíš, nejde to. Pouze DVD, MP3 a audio (a tak ).

Edit: bylo by fajn tohle téma asi přesunout jinam, protože se SW to nemá moc společného
    Naposledy upraveno uživatelem wizaard: 21-07-2006 v 16:18

Registrace
    Jul 2006

ja jsem čip ještě nekoupil, ale chystam se. Doufam že tam ten navod bude a že se svým zanedbávaným elektrotechnickým vzděláním zvládnu.

Registrace
    Jun 2006

ja jsem čip ještě nekoupil, ale chystam se. Doufam že tam ten navod bude a že se svým zanedbávaným elektrotechnickým vzděláním zvládnu.
    Neboj, s tím problém nebude, zvládnou to i středně retardované kombinačky . Dělám si legraci, ale pokud je to jako u PSX, tak je to pouze jedna stonožka, ze které musíš vyvést pár drátků na příspušná místa na PCB PS2. Nic pro experty, jednoduché! Návod k tomu určitě bude i s fotkami, kam to dát.

Registrace
    Jul 2006

obejdu se bez pájky?

Registrace
    Jun 2006

obejdu se bez pájky?
    Ehm... to Tě asi nepotěším, protože pájka je na 100%.

Nováček Avatar uživatele cmoudina
    Registrace
    May 2006

samozřejmě se připrav na ztrátu záruky,....

Nováček Avatar uživatele WebGardener
    Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od wizaard

Ohledně PS2 a DivX nepochodíš, nejde to. Pouze DVD, MP3 a audio (a tak ).

Edit: bylo by fajn tohle téma asi přesunout jinam, protože se SW to nemá moc společného
    PS2 neprehrava MP3!!!

Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od WebGardener
    PS2 neprehrava MP3!!!
    Sice se mi nechce věřit, že MP3 nepřehrává, ale víš to pravděpodobně lépe než já, proto Ti věřím, možné to je.

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wizaard
    Sice se mi nechce věřit, že MP3 nepřehrává, ale víš to pravděpodobně lépe než já, proto Ti věřím, možné to je.
    Fakt nevím.... ale upřímně, pokud by PS2 MP3 opravdu nepřehrávala.... víš, že by mě to ani nepřekvapilo?

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

me se to zdá divný... když umí DVD... každej DVD přehrávač přece umi MP3

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    me se to zdá divný... když umí DVD... každej DVD přehrávač přece umi MP3
    Mně se ale strašně líbí, že Playstation II přirovnáváš ke stolnímu DVD přehrávači Je to zvláštní, ale když to někdo říká, ten dotyčný zřejmě majitelem PS2 je, tak mu budem věřit... aneb ke každému PS2 MP3 přehrávač zdarma (aby si nikdo nemohl stěžovat)

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Mně se ale strašně líbí, že Playstation II přirovnáváš ke stolnímu DVD přehrávači Je to zvláštní, ale když to někdo říká, ten dotyčný zřejmě majitelem PS2 je, tak mu budem věřit... aneb ke každému PS2 MP3 přehrávač zdarma (aby si nikdo nemohl stěžovat)
    no co krabička je to podobná ok tak teda věřme

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od WebGardener
    PS2 neprehrava MP3!!!
    V zakladu PS2 MP3 opravdu neprehrava, ale po pouziti vhodneho MOD Chipu ted umi DivX i MP3 (samozrejme i kopirovane hry). (na MOD Chip a provedeni se me neptejte., nechal jsem si ho tam za 1000 korun dat a jsem spokojen

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední