Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Screeny v podobně všech barev

Nováček
    Registrace
    Oct 2011

Čus ,muj problem jde zcela mimo misku mojich vědomostí (moc jich neni), posledních prád dnů když hraju tak mi to hodí Black Screen( nic jiného tam není) , to bylo dnes už 4x, taky mi to jednou hodilo zcela bílou obrazovku a jednou fialovou... googlil jsem ale nic jsem nenašel, do pc jsem nic nového neinstaloval a komponenty neměnil už taky pěkně dlouho.. vubec netuším co stim muže bejt, zkoušel jsem znovu připojit kabel od obrazovky ale nic... zanedlouho mám v pláno muj pc trochu oživit ,rád bych kdyby se toho muj pc dožil :-/
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Začal bych tím, že napíšeš o jaký PC se vlastně jedná (u zdroje uveď i značku).

Dále si stáhni například HWMonitor a měř teploty při hraní (pokud ti to padá po půl hodině hraní, tak pusť hru tak na 15-20 minut, aby se vše zahřálo, ale nespadlo to). Pošli nám sem screen jak to vypadá.

Na závěr se podívej, jestli máš nějaké soubory ve složce C:\windows\minidump. Pokud tam jsou, tak je sem nahraj.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Screeny vaší plochy
    Od Smeli v sekci Volná témata
    Reakcí: 196
    Poslední příspěvek: 26-05-2014, 13:23
  2. Acer, Asus a podobné
    Od Belbas v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 30-05-2010, 20:31
  3. prevod DVD na divx a podobne
    Od bren v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení