reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Software: Hra Dungeon Siege 2

Neregistrovaný (0)|10.10.2011 15:22
Tazatel: Honza

Znění dotazu: Ahoj,omlouvám se,jestli jsem to vlepil kam jsem neměl,nevyznám se tu a taky už nevím kudy kam.Jestli někdo hrál a nebo lépe,hraje tuto hru ví kde najít Agarův palcát,prosím o radu kde ho najít.Ve hře se uvádí že někde ve ztraceném údolí Azunitů,ale ať hledám jak hledám,nemůžu hrobku najít a následně i palcát.Hru jsem jinak dohrál,ale tanhle Quest mi zůstal.,tak ještě jednou prosím,jestli to někdo ví,pomozte.Děkuji
athens (724)|10.10.2011 16:12
Hru jsem nehrál, ale našel jsem screen, lokace kde palcát je. Snad ti to pomůže :notsure
Neregistrovaný (0)|10.10.2011 21:17
[quote=athens;476470]Hru jsem nehrál, ale našel jsem screen, lokace kde palcát je. Snad ti to pomůže :notsure
[/quote]

Dík za snahu,ale tanhle screen bude dobrej až tam budu.Ve hře se uvádí že hrobka je v jeskyni ve ztraceném Azunitském údolí,problém je ten.že tu hrobku nemůžu najít a jak to vypadá,asi nikdy nenajdu.Ahoj
athens (724)|10.10.2011 22:49
[quote]Legendární Agarrův palcát

The Mace of Agarrus
zadává: Berseba
Promluv si s dobrodružkou Tai´esee v Aman´lu
Najdi fragment kamené tabulky
Zanes fragment kamené tabulky dobrodružce Tai´esee v Aman´lu
Vstup do Agarrovy hrobky a najdi ten palcát
Bersebu najdete v Kalrathi poblíž fontány. Dobrodružka Tai´esee je v Aman´luské hospodě. Fragment kamené tabulky najdete ve Snowbrookském předhůří, v jediné místnosti nacházející ve tamějších jeskyních. Agarrova hrobka je v jeskyni u hrobky Azuinthů (západní azunitské útesy). V severozápadním rohu je výtah. Tam se dostanete aktivováním mostu, spínač je v ruinách.[/quote]

Dungeon siege 2
Neregistrovaný (0)|11.10.2011 08:28
[quote=athens;476552]Dungeon siege 2[/quote]

Ahoj Atheus,buď jsem takový pako a nebo je ten spínač mostu pěkně rafinovaně schovanej.Píšeš že spínač je v ruinách a tady asi je pro mě konec,prošel jsem kdejakou trosku a stále nic.Všechno je OK až na ten spínač,takže kdyby tě to moc neobtěžovalo a řek mi kde a vkterých ruinách to je.Prosím ještě jednou o pomoc.Dík
Neregistrovaný (0)|11.10.2011 10:47
[quote=Neregistrovaný;476572]Ahoj Atheus,buď jsem takový pako a nebo je ten spínač mostu pěkně rafinovaně schovanej.Píšeš že spínač je v ruinách a tady asi je pro mě konec,prošel jsem kdejakou trosku a stále nic.Všechno je OK až na ten spínač,takže kdyby tě to moc neobtěžovalo a řek mi kde a vkterých ruinách to je.Prosím ještě jednou o pomoc.Dík[/quote]

Ahoj,moc ti děkuju za pomoc,problém jsem už konečně vyřešil a ten spínač na most jsem našel.Je mi jen záhadou,že jsem ho nenašel už dřív,přestože jsem v těch místech pátral i dřív.Konečně už budu klidně spát.Díky