Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: černá obrazovka po instalaci NVidia driver na Windows Vista 32-bit

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Ahoj, mám grafickou kartu Nvidia 8500 GT a Windows Vista 32-bit. Aktualizace ovladačů na grafickou kartu způsobila, že systém nenaběhne. Do nouzového režimu se dostanu. Pokud ovladače odinstaluju (včetně použití Driver Swapper), tak PC naběhne v pořádku. Po nainstalovaní všech aktualizací do Windows (včetně SP2), již nejde vrátit bod obnovení. Zkoušel jsem nainstalovat i starší ovladače, ale pořád to dělá tu samou chybu. Nezná někdo tip na tento problém? Děkuji moc za všechny rady.
    Naposledy upraveno uživatelem Messiah_: 11-10-2011 v 13:57
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

No ahoj, zrovna jsem dneska řešil něco podobného na win7 a gt 460. Připadalo mi, že to stáhlo nějakou aktualizaci a konec. Nouzák v poho, odinstalovat ovladače, pak jsem naistaloval a za se znovu černo v normálu. Chkdisk nic nenašel, obnovení systému se tvářilo stejně. Bohoužel mě tlačil čas a systém byl skoro čistý, tak jsem udělal komplet reinstal a teď mašina šlape v poho včetně posledních ovladačů a stažených všech aktualizací. Asi jsem nepomohl-

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od dzandra Zobrazit příspěvek
    No ahoj, zrovna jsem dneska řešil něco podobného na win7 a gt 460. Připadalo mi, že to stáhlo nějakou aktualizaci a konec. Nouzák v poho, odinstalovat ovladače, pak jsem naistaloval a za se znovu černo v normálu. Chkdisk nic nenašel, obnovení systému se tvářilo stejně. Bohoužel mě tlačil čas a systém byl skoro čistý, tak jsem udělal komplet reinstal a teď mašina šlape v poho včetně posledních ovladačů a stažených všech aktualizací. Asi jsem nepomohl-
    mno nevadí, asi to vypadá na ten reinstal no...Díky a měj se

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 26-12-2011, 22:21
  2. nVidia GeForce 6200 TurboCache + černá obrazovka
    Od superdrooper v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 14-10-2010, 12:56
  3. Software: Driver pro Lexmark Z 25 v OS Windows Vista
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2