reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sluchátka kolem cca 500Kč

alfah4ns (1040)|13.10.2011 23:52
Zdravím, pánové.
Hledám nějaké slušnější univerzální sluchátka okolo pětikila.
Doma, v posteli k notebooku, telefonu, ale i ven.
Určitě pecky, špunty jsou mi nepohopdlné.
Převážně rocková hudba.

Dříve jsem používal Sennheisery MX460 (cca půl roku zpátky), byl jsem s nimi plně spokojen, ale podařilo se mi je přejet kolečkem od židle.
Před odjezdem na letní dovolenou jsem si jel pro MX470, ale neměli je na skladě a já bez sluchátek odjet nechtěl (měl jsme dočasně jen nějaké šmejdy z ťamanského rádia). Vzal jsem tedy nižší MX370. Ale hodně mě zklamaly, zvukově jsou děsné, hl. v nižší části spektra (jakoby se skoro vyply basy) a ani středy nejsou ani zdaleka to co bylo u 460 (méně proskreslené, má to tak trochu divný zvuk).

Pořád mě lákají MX470, ale teď babo raď - budou skutečně srovnatelné se staršími MX460 (prostě 4ková řada), nebo to bude jen o něco menší děs z 370tek?
Možnost poslechnout si je před koupí nemám a papírové údaje nepomohou.

Nebo vzít úplně něco jiného?
(bohužel kolem této ceny špičkové AKG K341 už skoro nikde nejsou, a tam kde jsou, jen bílá varianta...)

alfacomp, příp. jiný obchod v OV výhodou.
DrZelenka (2491)|22.10.2011 20:58
Jakto, že nemáš možnost předem poslechnout? Já bych ty 470 objednal (vzhledem k tomu, že to je stejná řada jako 460) a pokud by to bylo zklamání, tak bych je během 14 denní lhůty vrátil (stačí objednat přes net).
alfah4ns (1040)|4.11.2011 20:32
Nj, vpodstatě máš pravdu, i když to nerad dělám.
Jak jsem ale přemýšlel (a čekal na prachy), rozhodl jsme se zvukově povýšit. Našel jsem si jeden eshop, kde by snad měli akg v černé a pokud ne, plácnu se přes kapsu (budou vánoce, atd) a vezmu Yuin PK-3.