Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Problémy s Adobe Flash

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Zdravim panove, mam mensi problem.......

Normalne mi Flash v Mozzile slapal,ale v ICQ ve spodni casti ( viz foto ) ne. Vzdycky po vypnuti to hodilo chybu, ze tento program vyzaduje flash.ocx, ktery v teto verzi systemu uz neni obsazeny.
    Nutno podotknout, ze veskere stranky fungovaly, jen to ICQ ne.
    Tak sem stahnu ze stranek Adobe, jako vzdycky FlashPlayer a nainslaloval.
    Jenze ted po spusteni prohlizece ( zkousel jsem FF, Operu a IE ) mi na domovske strance nezobrazuje muj vzhled ale ten defaultni hnus. V ICQ je porad to bily okno ve spodni casti a pri vypnuti to hodi Error. Kdyz chci vybrat vzhled u Seznamu, vyskoci tam na me jen bile sede okno.
    Jenze na ostatnich strankach to slape, zkousel jsem adobe, msi, idnes apod....

Kde muze byt problem?

PS: Pritom v primo v Emailu mi zustal puvodni vzhled, ale na startovaci strance je pryc...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Výst?ižek.JPG 
Zobrazení: 80 
Velikost: 224.2 KB 
ID: 23234  
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od Georginek Zobrazit příspěvek
    Jenze ted po spusteni prohlizece ( zkousel jsem FF, Operu a IE ) mi na domovske strance nezobrazuje muj vzhled ale ten defaultni hnus. V ICQ je porad to bily okno ve spodni casti a pri vypnuti to hodi Error. Kdyz chci vybrat vzhled u Seznamu, vyskoci tam na me jen bile sede okno.
    Zdravím, toto není problém FlashPlayer-u, ale Seznamu. Mě to takhle blbne od včerejšího večera, dnes taky několikrát přes den. Vždy to skočí do default vzhledu, když jsem přihlášený a znova přejdu na dom. stránku odhlásí mě to atp. Teď už to vypadá ok.
    Co se týká icq nevím, nepoužívám.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Seznam nepoužívám, ale ICQ je už léta stejný i po posledním flashi
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Bez názvu.png 
Zobrazení: 69 
Velikost: 142.1 KB 
ID: 23236  

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Takze v nastaveni Flashe mam zaskrtnout zastaveni automatickych aktualizaci? Pravda, ze seznam uz je OK, ale to ICQ mi porad po vypnuti pada. Neda se tam ten flsh.ocx dat manualne tm kde by mel byt?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

No to nevím, já nemám v lásce šátrání po netu aniž bych k tomu dal svolení, automatický update mám zrušený hned od první verze, která jej nabízela

Podobná témata

1. Problém s Adobe Flash Player
    Od Overdose v sekci Internet
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-12-2011, 00:22
  2. Win 7 64 bit a Adobe Flash Player
    Od majkl 11 v sekci OS Windows
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 01-02-2010, 08:05
  3. Problémy s PC (HW/SW): flash disc
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna