reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s Adobe Flash

Georginek (2957)|15.10.2011 18:54
Zdravim panove, mam mensi problem.......

Normalne mi Flash v Mozzile slapal,ale v ICQ ve spodni casti ( viz foto ) ne. Vzdycky po vypnuti to hodilo chybu, ze tento program vyzaduje flash.ocx, ktery v teto verzi systemu uz neni obsazeny.
Nutno podotknout, ze veskere stranky fungovaly, jen to ICQ ne.
Tak sem stahnu ze stranek Adobe, jako vzdycky FlashPlayer a nainslaloval.
Jenze ted po spusteni prohlizece ( zkousel jsem FF, Operu a IE ) mi na domovske strance nezobrazuje muj vzhled ale ten defaultni hnus. V ICQ je porad to bily okno ve spodni casti a pri vypnuti to hodi Error. Kdyz chci vybrat vzhled u Seznamu, vyskoci tam na me jen bile sede okno.
Jenze na ostatnich strankach to slape, zkousel jsem adobe, msi, idnes apod....

Kde muze byt problem?

PS: Pritom v primo v Emailu mi zustal puvodni vzhled, ale na startovaci strance je pryc...
Výst?ižek.JPG
brandl (123)|15.10.2011 20:25
[quote=Georginek;477149]Jenze ted po spusteni prohlizece ( zkousel jsem FF, Operu a IE ) mi na domovske strance nezobrazuje muj vzhled ale ten defaultni hnus. V ICQ je porad to bily okno ve spodni casti a pri vypnuti to hodi Error. Kdyz chci vybrat vzhled u Seznamu, vyskoci tam na me jen bile sede okno.[/quote]

Zdravím, toto není problém FlashPlayer-u, ale Seznamu. Mě to takhle blbne od včerejšího večera, dnes taky několikrát přes den. Vždy to skočí do default vzhledu, když jsem přihlášený a znova přejdu na dom. stránku odhlásí mě to atp. Teď už to vypadá ok.
Co se týká icq nevím, nepoužívám.
Richmond (8084)|15.10.2011 20:29
Seznam nepoužívám, ale ICQ je už léta stejný i po posledním flashi
Bez názvu.png
Georginek (2957)|16.10.2011 16:03
Takze v nastaveni Flashe mam zaskrtnout zastaveni automatickych aktualizaci? Pravda, ze seznam uz je OK, ale to ICQ mi porad po vypnuti pada. Neda se tam ten flsh.ocx dat manualne tm kde by mel byt?
Richmond (8084)|16.10.2011 16:17
No to nevím, já nemám v lásce šátrání po netu aniž bych k tomu dal svolení, automatický update mám zrušený hned od první verze, která jej nabízela :turtle