reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ASUS P5K3 Premium

first.indian (683)|5.6.2007 18:08
:eek: Zda se mi to nebo je tato deska revolucni? Vidim spravne ze je RAM dana na desce uz od vyrobce desky nebo je to jen nejaky prelud? :confused:
ASUS P5K3 Premium.jpg
boboco (1987)|5.6.2007 18:38
onboard RAM, proč ne?:) Je to čerstvá fotka z Computexu.
mecsoun (43)|25.6.2007 22:32
Ne ne ne... jsi na omylu není to ram integrovaná na desce, ale jen integrovaný chladiče pamětí na desce. Narazil jsem na to taky na computexu, ale opravdu tam zmiňuje výrobce, že je to jen poho pouhý chladič. Takže žádná revoluce v integrovaných ram se nekoná...ale zase integrovat chladič k čipovce...nevim, nevim, když mi ramky dělají nějakých 65°C v zátěži jestli je to nejlepší nápad, ale zase nejsem výrobce desek takl asi na tom něco bude, když to teplo rozloží do kšá...
mecsoun (43)|27.6.2007 18:04
Promiň velice se omlouvám jsem strašnej lhář a zasloužil bych zahrnout velikým opovržením... Opravdu jsou na desce integrovány RAM s čipy Quimoda DDR3 1333MHz jak je uvedeno na té samolepě na obrázku, ale garantují 1600MHz. Já se spletl, protože jsem před měsícem narazil na desku s i ntegrovaným chladičem RAM. Tak se tedy ještě jednou omlouvám. Ale říkám si, když mi nestačilo 2GB RAM před dvěma měsíci, k čemu mi budou integrovaný na desce. Ale něco jsem se dočetl, že jdou rozšířit na 4GB, ale to taky není nic moc. Jinak integrace pamětí RAM na desce není žádnou novinkou, když na 80286/80386 byly někdy RAMky SIP naletovány na desku, ale to byla doba, kdy bylo na kompu 1600kB RAM a byl to nářez. :)
first.indian (683)|26.7.2007 10:18
Opravdu zajimava deska a pro stale neverici par obrazku desky bez chlazeni a samostatneho chlazeni.
deska.jpg chlazeni1.jpg chlazeni2.jpg
mecsoun (43)|6.9.2007 01:33
takže jak kokám tak nejsou rozšířit no to zrovna asi není nejlepší ne??? no ale zase na jednu stranu máme jistotu že kompatibilita ram modulů je zaručena na 100% :) ale steně držím názor že 2GB ram je do budoucna málo
miskoboss (31)|10.9.2007 11:51
podle me ja ta deska uz ted odsouzena k zahube
je to jenom demonstrace, ze i ,,takto by to slo,,

nemoznost vymenit ramky je naprd