reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Zvukové karty a kodeky: Intel D865PERL - problém s výstupem na zvukovce

Neregistrovaný (0)|16.10.2011 20:40
Tazatel: pastelka

Znění dotazu: Zdravím, potřeboval bych poradit s integrovanou zvukovou kartou na desce Intel Rock Lake D865PERL. Ovladače pro desku jsem si ztáhl ze stránek Intelu předevčírem a nainstaloval.Výsledek: nejde zvukový VÝSTUP ?(jack?) ?(In?-Line a microfon pracují ?- ověřeno v AUDACITY?). V ovladači hlasitosti je ztlumen pouze mikrofon a v Sound Maxu je též kromě mikrofonu vše povoleno ?(nastaveno v průvodci jako pro STEREOreproduktory?). Jediná otázka je, proč SoundMax nazývá zvukový výstup FRONT? Má s tím někdo zkušenosti? Ovladače jsem již přeinstalovával. Windows XP. Díky za pomoc
Georginek (2957)|17.10.2011 00:12
System je ciste nainstalovany?
Ja tady tu desku mam ( archaicka pomucka, ale me slape normalne ). Zkus vypnout automaticky detekovani pripojeni......
Stahni nejnovejsi soft of SoundMax....
Zvukovy vystup je ze "Zelenyho JAGu", dale bych prekontroloval nastaveni vystupnich zarizeni v XP.
zsdx (2098)|17.10.2011 10:09
[quote=Georginek]"Zelenyho JAGu"[/quote]

Nejsem si jisty, ale JAG byl nejakej vojenskej serial na Nove, ne? :) Ten konektor se jmenuje jack.

K tematu: mas moznost zapojit predni audio panel pres prislusne piny na desce? Konektor vzadu muze byt vadny.
Richmond (8084)|17.10.2011 12:55
Pokud se nepletu tak zvukovky od SoundMaxu jsou na inteláckých deskách jiné než na Asusáckých, nicméně můžeš zkusit nainstalovat ovladač z Asusky (http://www.asus.com - vyhledat třeba P5K nebo M3N-HT/obě ADI1988B nebo P6T v2, M3A79-T/ADI2000 - stáhnout ovladač 6850 na zvuk)

edit: kdyžtak zkus prohledat zdejší fórum slovy 1988B nebo SoundMax - mělo by to vyhodit odkaz na www, kde je soupis všech ovladačů pro SoundMax včetně popisu, určitě jsem to sem v minulosti dával