reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW38 - lemplik: stormtrooper

lemplik (182)|20.10.2011 12:46
Kolik času zabrala tvorba: 2h
Pointa wallpaperu: stormtrooper by coolermaster

Zcela vlastní tvorba: Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ne
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ne
Tutorial: ne

Další komentář: prosim o informaci, zda takovy wallpaper muze projit zadanim. Hlava robotka je case coolermaster obrazek 09, otocena a trochu obarvena.
coolerotrooper.jpg
lemplik (182)|20.10.2011 12:48
je to samozrejme hrube nedodelane, ale at se zbytecne nedrbu s robotem, kdyz by to pak nesmelo byt.

Diky za info.
lukas8178 (229)|20.10.2011 14:41
Nevidím důvod proč by to nemohlo projít zadáním... se podívej na první a třetí místo předminulého(36) kola:D
Strogg_CZ (191)|21.10.2011 15:20
Udělat z té skříně robota mě také napadlo. Ale jako hlavu to ne.
Každopádně jsem zvědav na výsledek.

p.S : A mám dojem, že roboti už nejsou v hodnocení moc v kurzu.
lemplik (182)|24.10.2011 19:38
tak robot az na ruce a zbran asi hotov. Jeste pak dodelat prostredi a nejakou pozu.
robutek4.jpg
lemplik (182)|26.10.2011 11:24
tak jsem vcera dodelal dalsi update.
Jeste chybi leva ruka, nejaky neporadek na zemi a nejake popraskane kachlicky.
A snad bude hotovo

uz ani moc nejde poznat, ze hlavu tvori fotka skrine :-)
robutek7.jpg
dzandra (1368)|26.10.2011 12:00
Je to poznat a je to zdařilé, podobné kulaté potvůrky jsem viděl v pátem elementu.
H3w3R (226)|26.10.2011 13:01
když se na to podívám objektivně, tak nevidět ten úplně první obrázek, asi bych tam horko těžko hledal vyobrazení skříně...
práce určitě hodně, ale mám obavu, že hlavní prvek wallpaperu s každým novým updatem zaniká víc a víc...
lemplik (182)|26.10.2011 13:22
[quote=H3w3R;478698]když se na to podívám objektivně, tak nevidět ten úplně první obrázek, asi bych tam horko těžko hledal vyobrazení skříně...
práce určitě hodně, ale mám obavu, že hlavní prvek wallpaperu s každým novým updatem zaniká víc a víc...[/quote]


no hlavni prvek je robot a v podminkach kola je ze : "Součástí hlavního motivu wallpaperu musí být skutečná podoba aspoň 1 PC skříně CM Storm Trooper".
No a skrinka soucasti hlavniho motivu stale je, takze by to snad nemel byt problem. Chtel jsem at je to originalni a ne dalsi obrazek skrine a stormtroopera :-) .

Diky obema za komentare.

Prace na tom bylo dost, pro me jsou oriskem textury - ty jeste moc nezvladam (modelovani narocne nebylo)
lemplik (182)|27.10.2011 10:11
tak temer finalni verze. Bohuzel jsem ji vyredroval ve fullHD a ne 1920 x 1200, takze to musim jeste vecer opravit. Pokud bude cas, tak se jeste pokusim dodelat podlahu (praskle kachlicky) - vcera sem s tim trochu experimentoval, ale vysledek nebyl dobry. Mozna by to chtelo jeste nejake detaily, ale vcera me uz nic nenapadlo.
robutek10.1.jpg
Dash-POWER(CZ) (82)|27.10.2011 10:54
Hodné dobrý model, texturování skvělé, i to prostředí pasuje, takový Half-Life/F.E.A.R., ještě bych vylepšil tu podlahu, přidal bych tam nějakou texturu špíny, ale i tak to vypadá hodně skvělé. :thumb
lemplik (182)|28.10.2011 08:33
[quote=Dash-POWER(CZ);478887]Hodné dobrý model, texturování skvělé, i to prostředí pasuje, takový Half-Life/F.E.A.R., ještě bych vylepšil tu podlahu, přidal bych tam nějakou texturu špíny, ale i tak to vypadá hodně skvělé. :thumb[/quote]

dik za pochvalu i radu.

Predelal jsem dle rady tu podlahu a myslim, ze je to lepsi.
V tom modu co pouzivam jsou vyborne proceduralni textury, jen se to naucit pouzivat ;)

tohle bude uz asi finalni verze
robutek1.4.jpg