Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Marcel Divín, Business Account Manager společnosti Epson

Karel Polívka (1485)|24.10.2011 02:00
Máme tu další rozhovor ze série Ptáme se za vás, v němž můžete pokládat otázky přímo vy - čtenáři Světa hardware. Tentokrát je ve znamení společnosti Epson.

Tímto dáváme úvodem prostor, aby se pan Marcel Divín, Business Account Manager společnosti Epson, několika vlastními slovy představil.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Marcel Divín se představuje

V IT segmentu se pohybuji od roku 1993. Během této doby jsem si vyzkoušel práci u koncového uživatele, lokálního dodavatele, distributora/dovozce i výrobce, což mi dává maximální přehled na trhu ve hlavních směrech a tento přehled pak účinně aplikovat na rozvojové aktivity v rámci společnosti Epson.

Tisková řešení mě vždy fascinovala svou přidanou hodnotou a možnostmi živě odprezentovat výhody jednotlivých řešení a tím i nabídnout uživateli správné řešení speciálně pro něj. Ve společnosti Epson se o toto snažím od svého nástupu už více než 6 let a věřím, že i do budoucna budeme přinášet inovace se zaměřením na úspory spojené s používáním jednotlivých produktů a tím dosáhneme maximální spokojenosti zákazníku. Volný čas věnuji primárně své skvělé rodině a ve zbytku času se snažím udržet si kondici různými silovými sporty.
Marcel Divín, Business Account Manager společnosti EpsonO společnosti Epson

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních zobrazovacích produktů. Prostřednictvím kompaktních, energeticky úsporných a vysoce přesných technologií použitých v řadě výrobků, od tiskáren a projektorů 3LCD pro firmy i domácnosti až po elektronická a krystalová zařízení, se snaží překonávat představy zákazníků po celém světě. Skupina Epson vedená společností Seiko Epson Corporation se sídlem v Japonsku zaměstnává více než 80 000 zaměstnanců ve 102 společnostech po celém světě a je hrdá na svůj neustálý přínos k ochraně životního prostředí a komunit, ve kterých působí. Více informací na webu global.epson.com.

Společnost Epson Europe B.V. se sídlem v Amsterdamu představuje strategické řídící centrum pro Evropu, Blízký východ, Rusko a Afriku. Společnost Epson Europe zaměstnává 2 400 lidí a ve fiskálním roce 2009 zaznamenala obrat 1.875 milionů eur. Více informací na webu www.epson-europe.com.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak pokládat otázky?

Po dalších 7 dní můžete psát své otázky (zobrazí se v tomto tématu). Musí být dodržováno pravidlo 1 příspěvek = 1 otázka. Pokud máte otázek více, vytvořte každou zvlášť.

Abyste byli s odpovědí spokojení, bude záležet na:

  • co nejpřesnější formulaci otázky a jejím vztahu k zaměření rozhovoru
  • zda jde o informaci, kterou lze zveřejnit (v dané době)
  • zda jde o informaci, která je k dispozici (otázky týkající se budoucnosti)

Příspěvky odbíhající od zaměření rozhovoru nebo porušující pravidla fóra jsou mazány.

Po týdnu bude téma uzamčeno, redakce vybere 10 nejzajímavějších otázek (případně přidá vlastní) a zašle je k zodpovězení. Po obdržení odpovědí je zpracujeme a typicky další pátek rozhovor zveřejníme v magazínu jako nový článek.
Neregistrovaný (0)|24.10.2011 08:05
Jméno tazatele: Vítězslav Daněk

Znění otázky:
Dobrý den.
Plánuje se v brzké době nástupce skenerů V700, V750?
Jumi (1)|28.10.2011 18:22
Znění otázky:
Platí 3 letá záruka pro projektory EH-TW3200 a 3600 i na lampu? V prodejním dokladu je uvedená záruční lhůta 3 roky, není ale specifikováno zda na projektor jako celek, nebo jen vlastní přístroj.

Doplňující komentář:
Při dotazu v Epsonu mi bylo po prvotním váhání potvrzeno, že jde o akci a skutečně platí záruka na kompletní projektor. Právě kvůli 3 leté záruce jsem tento projektor koupil. Po mých zkušenostech je právě lampa největší bolestí projektorů. Děkuji za odpověď.
Neregistrovaný (0)|28.10.2011 21:31
Jméno tazatele: Potencialni zakaznik

Znění otázky:
Dobry den,
kde je mozne si prohlednout a vyzkouset vyrobky Epson? Vim jen o predvadecim miste v Alze v Praze a tam nemaji zdelaka vse. Napriklad mne zajima scanner V600. To vyzkouseni povazuji za dulezite, protoze napriklad u fototiskaren jsem zvolil Epson oproti Canonu, prave diky realnym vysledkum. U scaneru jsem zatim zvolil Canon mozna i diky tomu, ze jsem ho nemel moznost realne porovnat s EPSONem a to jsem se o to docela snazil. Bylo by mi klidne jedno, kdyz by ten showroom byl pouze na jednom miste v republice - treba na zastoupeni Epsonu.
Neregistrovaný (0)|24.9.2014 11:39
Jméno tazatele: Milan

Znění otázky:
Dobry Den, chcem sa spytat ohladom reklamacie mam zakladovu doskum MSI kupovanu v USA je zaregistrovana , Mohol by som ju v pripade problemov reklamovat aj na Slovensku alebo v Cechach.