reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Významné dny

boboco (1987)|6.6.2007 01:41
Jelikož se v životě každého z nás objevují dny lepší i horší, dny na které bychom nejradši rychle zapoměly, i dny, které toužíme prožívat znovu a znovu, rozhodl jsem se založit tento thread, kde společnými silami "zvěčníme" významé dny našich obyvatel fóra:).

Ať se to dotyčným líbí, či nikoliv, do tohoto threadu prosím směřujte veškeré gratulace k narozeninám, ke svátkům, výročím atd. atd. Samozřejmě se s námi rovněž můžete i podělit o fotografie či zážitky z podobných oslav atd. Fantazii se meze nekladou:turtle

Tak abychom začali pěkně zostra, já dnes slavím již pátý rok bez závislosti na Teletubbies:turtle:D (...nebo už patnáctý?! -na to se ale necítím...:D)



Ještě jen dodám, že všem oslavencům doporučuji sdělit veřejnosti číslo svého účtu, kam ostatní mohou zasílat své štědré finanční dary...:slug
boboco (1987)|6.6.2007 01:46
...a aby toho nebylo málo, pokud ICQ nekecá, přeji všechno nejlepší, našemu milovanému příteli, moderátorovi, redaktorovi, člověku s velkým srdcem pro ATI, nVidii, Matrox i S3 (musím znímit speciálně i společnost XGI:D), protože se nejedná o nikoho jiného, než o P@piho, který podle všeho dnes oslaví své 19. narozeniny:D

Gratuluji:turtle

P@pi (1519)|6.6.2007 08:50
Díky :o. ICQ nekecá.
mech13 (5526)|6.6.2007 10:02
tak gratuluju, uzivej si dokud si nactilety;)
tgfh (2985)|6.6.2007 10:27
TAKY GRATULUJI K NAROZENINÁM :thumb :)
[quote=boboco]všem oslavencům doporučuji sdělit veřejnosti číslo svého účtu, kam ostatní mohou zasílat své štědré finanční dary...:slug [/quote] Za 18 dní slavím svátek...jdu pohledat to číslo :turtle :D
Smeli (2302)|6.6.2007 10:42
A co kdybych dal to číslo i vy mi tam poslaly peníze i bez nějakého významnějšího důvodu?

Jinak, P@pimu vše nej a ať to pořádně zapije (i za nás, of course) :turtle :rolleyes:
boboco (1987)|6.6.2007 11:34
Ty nám napiš spíš adresu, zrovna Tobě bych rád něco předal osobně:turtle:p

Já doufám, že pokud má někdo informace o narozkách jiného člena fóra, že si to nenechá pro sebe a ve vhodný čas to dá vědět ostatném pomocí tohoto threadu:thumb Klidně se ale může jednat i o úspěšně složené zkoušky, výhru v loterii (kdyby se někdo chtěl sám pochlubit:idea) atd.
boboco (1987)|7.8.2007 01:17
ehm... KP mi před okamžikem připomněl naši faunu zde na fóru (tj. :turtle:slug + já a Smeli:p) no a mně se vybavilo ještě jedno zvíře:



ICQ na mě zběsile bliká a hlásí, že dnes, 7. srpna, slaví svůj den zrodu uživatel Jezevec (teda pokud ICQ nekecá:runaway). Proto mu tímto přeji vše nejlepší a především pevné zdraví!


hapy brrrzdéééééj tůjů.........:D
tequilla (1015)|7.8.2007 09:31
Jen bych chtel vsechny s predstihem upozornit ;), ze zitra tomu bude presne rok, co jsem se zaregistroval tady na foru, cimz se mi zmenil cely zivot od zakladu :runaway. Mate tedy zhruba 24 hodin na sehnani poradnyho dortiku, darecku a na usporadani oslavy :D:D:D.
boboco (1987)|7.8.2007 10:56
oki a ty máš už jen necelých 24 hodin k tomu, pozvat nás všechny někam na panáka:)
Abych Ti to usnadnil, zde je seznam uživatelů fóra, můžeš začít od začátku. :D:D:D
Představte si, že Jezevec se přihlásil na fórum a ničeho si nevšiml, je toto vůbec možné?:runaway
Smeli (2302)|7.8.2007 11:01
Že by se jako styděl? Možné to je, to víš, my zvířátka se raději ukrýváme před lidmi...:notsure:runaway
Jezevec (607)|7.8.2007 11:08
:D :D :D Diky, diky, diky... fakt jsem si toho nevsiml a nebylo to ze skromnosti ale z hlouposti:)))))...

Opravdu mam dneska narozeniny a dekuji za pranicka:)... jsem z toho uplne vedle:), slavit budu az o vikendu. Selatko, soudek na chalupe, steaky na grilu... akorad ten bordel, to se mi uklizet nechce... mozna usporadam druhy termin oslav, kdyz bude dost zajemcu:))
boboco (1987)|7.8.2007 11:17
[QUOTE=Jezevec;43795]Selatko, soudek na chalupe, steaky na grilu...[/QUOTE]
napiš nám všem adresu, adresu a ještě jednou adresu:D:turtle
Jezevec (607)|7.8.2007 11:23
Hihi, Bristvi, okr. Nymbkurk, dum c. 130 :))... ale mam strach jestli se vejdeme:D

EDIT: Ale kdyz budou zajemci na druhy termin, muzeme to zopakovat, pokud by nekdo chtel na dalsi temin prijet, muze mi napsat PM:)
boboco (1987)|7.8.2007 11:25
...no měl to bejt fór:eek:... ale.... -třeba přijde i kouzelník:slug:D

Nymburk, Nymburk, kde to je??? :D
ICEBOSS (3435)|7.8.2007 16:31
[quote=Jezevec;43795]:D :D :D Diky, diky, diky... fakt jsem si toho nevsiml a nebylo to ze skromnosti ale z hlouposti:)))))...

Opravdu mam dneska narozeniny a dekuji za pranicka:)... jsem z toho uplne vedle:), slavit budu az o vikendu. Selatko, soudek na chalupe, steaky na grilu... akorad ten bordel, to se mi uklizet nechce... mozna usporadam druhy termin oslav, kdyz bude dost zajemcu:))[/quote]
hlavne malo jablek :D:D:D:D:D:D
Smeli (2302)|7.8.2007 17:55
[QUOTE=ICEBOSS;43837]hlavne malo jablek :D:D:D:D:D:D[/QUOTE]

Nepleteš si ho s ježkem, že ne? :D
boboco (1987)|7.8.2007 19:10
Jez-jež-jeze-ježe ...NE!!! ICEBOSS si přece nemohl splést Jezevce s ježkem?!?! Ty jablka nám doufám nějak rozumně vysvětlí!!! :runaway
mech13 (5526)|7.8.2007 22:55
taky gratuluju:turtle:slug

divam se ze se KP asi pekne nudi
jezevec se nam objevil uz i vedle loga SHW v zahlavi fora...

nebo to tam zu je dlouho a ja su tak slepe ze jsem si toho vsiml az ted?
boboco (1987)|7.8.2007 22:59
[QUOTE=mech13;43873]
divam se ze se KP asi pekne nudi[/QUOTE]
Tak tohle mu rád vyřídím:turtle
...apropó, pošli mi na mail svou fotku a až budeš mít narozky nebo tak něco, tak tam místo roztomilého Jezevce budeš Ty - teda pokud by pak rapidně neklesla návštěvnost fóra.... -no, stejně by to musel schálit KP a nevím nevím.... :D
mech13 (5526)|7.8.2007 23:12
[QUOTE=boboco;43874]Tak tohle mu rád vyřídím:turtle
...apropó, pošli mi na mail svou fotku a až budeš mít narozky nebo tak něco, tak tam místo roztomilého Jezevce budeš Ty - teda pokud by pak rapidně neklesla návštěvnost fóra.... -no, stejně by to musel schálit KP a nevím nevím.... :D[/QUOTE]

ja ti dam si tady ze me utahovat... muj zjev muzes najit na fotkach ze srazu ale tebe tu jeste nikdo nevidel. teda krome te jedne fokty kterou jsi stihl zamlzit jeste predtim nez sem ji videl... me tak napada ze tu stejne nevite kdy mam narozky:)
boboco (1987)|7.8.2007 23:18
[QUOTE=mech13;43877]ja ti dam si tady ze me utahovat... muj zjev muzes najit na fotkach ze srazu ale tebe tu jeste nikdo nevidel. teda krome te jedne fokty kterou jsi stihl zamlzit jeste predtim nez sem ji videl... me tak napada ze tu stejne nevite kdy mam narozky:)[/QUOTE]
Já jsem přízrak tohoto fóra a má identita zůstane navždy skryta...
Já si z Tebe ale neutahuju, apropó, jdu si Tě najít na těch fotkách, vůbec si je už nevybavuju:D

A dost - hlásí se někdo kdo má 8.srpna narozky??? -jestli ne, konec OT:turtle:turtle:turtle
ICEBOSS (3435)|8.8.2007 17:37
[quote=boboco;43853]Jez-jež-jeze-ježe ...NE!!! ICEBOSS si přece nemohl splést Jezevce s ježkem?!?! Ty jablka nám doufám nějak rozumně vysvětlí!!! :runaway[/quote]
to je mezi mnou a ježkevčem...
Jezevec (607)|8.8.2007 19:20
:D :D Tak to teda... jeste jednou dekuji, ano i jezevec v zahlavi, to byla bomba, uz jsem se o to podelil s kopou lidi a vetsina se neuveritelne smala, kdyz si predstavili jezevce s tim ruzovym cenichem tady v zahlavi na SHW:)

Jeste jednou dekuji vsem:)
tgfh (2985)|11.8.2007 21:32
Mám pro vás taky jeden významný den ;)

Zítra 12.8. jako každý rok jdou na noční obloze vidět poměrně zajímavé - já tomu říkám "padající hvězdičky"

V období kolem 12.8. je Země v pásu meteoritů, které, jak jde na noční obloze vidět, poměrně dost přitahuje :thumb
Možná, že o tomto období víte a já jsem nyní za blbce, ale jak jsem zjistil hodně lidí o tomto vůbec neví - tak proto píšu. :)
Pro ty kteří neví o co vlastně jde a co přesně jde na obloze vidět ať čtou dále :)

Země šutry přitahuje a ty jak se dostanou do atmosféry začnou silně hořet - to způsobuje tření kamene a kyslíku a dalších plynů které se v atmosféře nacházejí - ve výsledku jde na obloze vidět nejčastěji bílo-žlutý pás trvající asi sekundu (často je pruh přes celou oblohu - no nebudu to zase přehánět :D - když natáhnete ruku tak je to nejčastěji +/- 30cm)

Já kolem 12.8. oblohu pozoruji od mala, ze svých zkušeností můžu říct, že takovýto hořící šutr vidíte v průměru jednou za 6 minut.

Od začátku srpna se Země dostává do tohoto pásu meteoritů a už i kolem 5.8. jde na obloze vidět pěkná show, ikdyž zhruba jen jednou za 15 minut.

Pro ty které to opravdu zajímá mohou koukat na noční oblohu už dnes (když vykouknu z okna vidím nablejskanou čistou noční oblohu - ideální kombinace) - doporučuji se pořádně oblést (ve večerních hodinách už začíná být pěkná kosa :( ) - lehněte na nějaké klidné, tmavé místo (erotické hrátky nechejte na jindy :inlove ) a pozorujte přírodní ohňostroje - každý je jiný :turtle :thumb
boboco (1987)|11.8.2007 21:54
Jůůů, je to pro mě novinka, každopádně zítra jdu ven:)

Více info např. zde: http://www.sweb.cz/lada.chytrackova/space/czech/meteory.htm
tgfh (2985)|11.8.2007 21:58
[quote=boboco;44149]Více info např. zde: http://www.sweb.cz/lada.chytrackova/space/czech/meteory.htm[/quote]
Dík za odkaz, toto je novinka zase pro mě...

EDIT: píšou 50 meteoritů / hod. - asi nejsem zkušený hvězdář - ale tam jde asi o to, že nesmíte ani mrknout :D

EDIT II: Souhvězdí "Perseus" je nad hlavou v 6 ráno - o půl noci se Perseus nachází na východě...teď mi vrtá hlavou....bude to asi pravda - vždy jsem se díval jen večer a nejvíce opravdu létají na východě...

EDIT III: "V roce 1966 bylo v meteorickém roji leonid zaznamenáno krátkodobé prudké zvýšení jejich počtu na 14 400 meteorů za hodinu" - lidi to bych chtěl zažít!!! 4/sec. to je síla!

EDIT IV: Nevím jak vy...ale já jdu ven :D
pavel_p (993)|12.8.2007 17:08
[QUOTE=tgfh;44150]EDIT II: Souhvězdí "Perseus" je nad hlavou v 6 ráno - o půl noci se Perseus nachází na východě...teď mi vrtá hlavou....bude to asi pravda - vždy jsem se díval jen večer a nejvíce opravdu létají na východě...[/QUOTE]
Perseus pouze udává směr odkud meteory létají (směřují od něj čáry), jestli meteor padne pár desítek/stovek km východně/západně od tebe už je věc náhody. Nicméně pokud Perseus není vidět, tak nejsou ani meteory, raději se podívám kdy vychází ať se nedívám na oblohu zbytečně třeba v 10.

Pesimistický pohled na věc: Hmm, čili v šest ráno padají shora, jejich průlet atmosférou je nejkratší a je nejmenší šance, že shoří před dopadem na zem :-/ Spím ve sklepě a do práce du po poledni.
boboco (1987)|6.9.2007 10:06
[SIZE="3"]A je to zase tady, otřete slzu, rozviňte prapory, projevte úctu, lásku a uznání, neboť dnes slaví svůj den opuštění lůna matčina náš všemi milovaný (spamery zatracovaný) Smeli. [/SIZE]

Milý Smeli, nemám Tě rád a Ty mě taky ne... (-no, na úvod nic moc:D), ale i přesto jsem nechal zapracovat své mozkové závity a složil Ti báseň (resp. báseň o Tobě, která by měla preventivně varovat všechny členy fóra):stupid:D:D:D

[SIZE="3"]
Chceš-li býti úspěšný
vyhýbej se spamu,
Smeli bývá netečný,
ukousne Ti hlavu!
[/SIZE]



...ten kdo ode mě čekal čekal něco na zamyšlení, musí teď být strašně zklamán:rolleyes::turtle

Až se tady Smeli ukáže, sdělí vám číslo účtu a svou adresu, kam můžete posílat dárky a výhružné dopisy:)

Všechno nejlepší:p
tgfh (2985)|6.9.2007 10:19
Taky Smelimu přeji všechno nejlepší, jako divím se bobocovým větám: Smeli a spamer? Já s tebou (boboco) vycházím dobře (aspoň teda doufám:turtle) a myslím si že jsem větší "spamer" než Smeli...mi se nikdy nezdálo že Smeli spamuje :notsure
boboco (1987)|6.9.2007 10:34
Ne, ne a ještě jednou NE!:D:D:D -Smeli není Spamer, on spamery potlačuje:runaway
tgfh (2985)|6.9.2007 10:46
Napsal jsi nesrozumitelnou básničku :turtle :)
Smeli (2302)|6.9.2007 11:05
[QUOTE=boboco;47591][SIZE="3"]A je to zase tady, otřete slzu, rozviňte prapory, projevte úctu, lásku a uznání, neboť dnes slaví svůj den opuštění lůna matčina náš všemi milovaný (spamery zatracovaný) Smeli. [/SIZE]

Milý Smeli, nemám Tě rád a Ty mě taky ne... (-no, na úvod nic moc:D), ale i přesto jsem nechal zapracovat své mozkové závity a složil Ti báseň (resp. báseň o Tobě, která by měla preventivně varovat všechny členy fóra):stupid:D:D:D

[SIZE="3"]
Chceš-li býti úspěšný
vyhýbej se spamu,
Smeli bývá netečný,
ukousne Ti hlavu!
[/SIZE]


veliký obrázek cenzůrován

...ten kdo ode mě čekal čekal něco na zamyšlení, musí teď být strašně zklamán:rolleyes::turtle

Až se tady Smeli ukáže, sdělí vám číslo účtu a svou adresu, kam můžete posílat dárky a výhružné dopisy:)

Všechno nejlepší:p[/QUOTE]

Velmi děkuji jak za přání (od všech) tak i za bobocovu básničku :)

Číslo účtu, případnou adresu po SZ :slug
tgfh (2985)|14.10.2007 22:57
14.10.2007 a můj 2000 příspěvek :inlove

celkový dosavadní pobyt na fóru:
1 rok
2 měsíce
6 dní

Podle statistiky bych měl dosáhnout 10 000 příspěvku 7.7.2012 :D
Wlcek (379)|15.10.2007 13:00
Pišou tu furt ty samy lidi...?!

Tak gratuluju. Ja podle svyho nepřesnyho odhadu dosahnu 10 000 přispěvku asi za 14 let :D:D
boboco (1987)|26.10.2007 13:08
[SIZE="3"]Vážení a milí, bratři a sestry, obyvatelé tohoto fóra nebo jen bojácní, neregistrovaní pozorovatelé...

Dnes, 26.října, slaví své narozeniny sám velký..... - ještě větší než KP:D,

[SIZE="4"]
ZDENĚK MICHÁLEK
[/SIZE]
Mnozí z vás ho třeba neznají (styďte se! -i když já ho taky moc neznám... - stydím se!:D), jedná se o člověka skrytého, (je mi hloupé napsat člověka na pozadí:runaway), který dal vzniknout nejlepšímu webzinu a samozřejmě i neméně báječnému fóru Svět Hardware. Je to vlastně takový náš stvořitel, zakladatel, chlebodárce, ředitel..... Rád bych mu popřál do let budoucích spoustu úspěchů, velké množství dobrých přátel a spolupracovníků -teda hlavně kvalitních a spolehlivých spolupracovníků, samozřejmě také hodně zdraví, štěstí a bezporuchového hardware v kombinaci se spolehlivých softwarem.


Takže ještě jednou za všechny:


VŠECHNO NEJLEPŠÍ!!!!! (už mi docházej smajlíci:turtle)
[/SIZE]
pas!k (3765)|26.10.2007 13:14
No fuj kdyz jem to otevrel leknul sem se ze me to presmerovalo na nejakej spam :D

Edit : Gratulace :)
Smeli (2302)|26.10.2007 13:15
[QUOTE=pas!k;56652]No fuj kdyz jem to otevrel leknul sem se ze me to premserovalo na nejakej spam :D[/QUOTE]

Me too :D

imho ale boboco je vlastně původem spammer (:slug)

JInak se také připojuji ke gratulaci :thumb
Pavel Boček (4169)|26.10.2007 13:18
[QUOTE=pas!k;56652]No fuj kdyz jem to otevrel leknul sem se ze me to premserovalo na nejakej spam :D

Edit : Gratulace :)[/QUOTE]

[SIZE="1"]lol[/SIZE]

Taktéž přeji

[SIZE="5"]Vše nej :thumb[/SIZE]
P@pi (1519)|26.10.2007 13:19
Co dodat? Bobocovi snad jen brzké uzdravení a krátký pobyt v psychiatrické léčebně a ZM vše nej :thumb.

EDIT: když jsem viděl pas!ikovo EDIT: gratulace taky jsem se začal řezat :D
pas!k (3765)|26.10.2007 13:22
Stydim se ale z tech blikajicich smajliku sem uplne zapomnel o cem ten prispevek vlastne byl ;)))
mech13 (5526)|26.10.2007 13:24
nj, ti predemnou uz napsali asi vsechno takze se pripojuju.

btw
pas!k (3765)|26.10.2007 13:26
pivo je zaklad!
boboco (1987)|26.10.2007 13:31
[QUOTE=P@pi;56658]Co dodat? Bobocovi snad jen brzké uzdravení a krátký pobyt v psychiatrické léčebně a ZM vše nej :thumb.

EDIT: když jsem viděl pas!ikovo EDIT: gratulace taky jsem se začal řezat :D[/QUOTE]
musím říct, že já taky:D

njn, recenze můžu psát i v ústavu... přijedete mě někdy navštívit?:)
Pavel Boček (4169)|26.10.2007 13:31
[QUOTE=pas!k;56661]pivo je zaklad![/QUOTE]

[SIZE="1"]Přesně, co bychom dělali bez chleba, že :D[/SIZE]
tgfh (2985)|26.10.2007 13:44
Jsem zde :cool:

Taky přeji ZM všechno nejlepší ;)

Kolik že to vlastně slaví? :notsure
Smeli (2302)|26.10.2007 13:45
[QUOTE=boboco;56664]musím říct, že já taky:D

njn, recenze můžu psát i ústavu... přijedete mě někdy navštívit?:)[/QUOTE]

Tys tam měl skočit už když si napsal tohle: :(

Ale možná díky toho ses dostal mezi nás, skutečné blázny :D:runaway

Edit: OK, w8, jdu se hrabat do archívu :)
Edit2: tak nic, páč to šlo na skládku není to v archívu :cry
mech13 (5526)|26.10.2007 13:51
smeli: rekl bych ze ostatni to neuvidi...
pas!k (3765)|26.10.2007 13:52
To je thread s pravama prohlizeni jen pro vyvolene ?

edit: sorry mech me predbehnul