reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s PC (HW/SW): kurzor + modul

Neregistrovaný (0)|25.10.2011 12:04
Tazatel: Petr

Znění dotazu: Dobrý den,
Na PC včetně přístupu na internet bylo vše nastaveno a fungovalo to. Pak ale najednou nešlo kliknout do okna přihlásit se jménem a heslem do stránek "seznamu", nešlo kliknout a něco vepsat do okénka vyhledání nějakých stránek. Když byla snaha kliknout na ikonku domku na horní líště (návrát "domů" na stránku seznamu), vyskočilo okno s červeným křížkem, bez názvu, ale sdělením: uvedený modul nebyl nalezen. Pokud budete mít nějakou radu, budu za ni vděčen. Pěkný den, Petr.

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: PC notebook, XP.
dzandra (1368)|25.10.2011 12:16
A prohlížečka je ? Opera, Mozila, IE , Chrom? Zkus si stáhnout cc cleaner a projet je. A jestli máš nainstalované nějaké doplňky nebo toolbary (ICQ,GOOGLE,.... ) do prohlížečky , zkus je postupně všechny povyhazovat
Neregistrovaný (0)|25.10.2011 13:23
[quote=dzandra;478507]A prohlížečka je ? Opera, Mozila, IE , Chrom? Zkus si stáhnout cc cleaner a projet je. A jestli máš nainstalované nějaké doplňky nebo toolbary (ICQ,GOOGLE,.... ) do prohlížečky , zkus je postupně všechny povyhazovat[/quote]

Děkuji, nevím jak do toho, mám prohlížeč IE, cc cleaner trochu znám, že je čištičem, nevím moc co je toolbar, ale mám ještě jednu otázku, chtěl bych provést obnovu systému, ale nemám na PC možnost se někam (dva měsíce) nazpět vrátit, protože při volbě obnovy mi to systém nenabízí, prostě tam není kalendář, je ještě nějaká volba dzandro? Petr.
dzandra (1368)|25.10.2011 13:44
No jestli máš windows 7/vista --> start/ovladací panely/programy a funkce/ a třeba google tolbar for ie, icq,ask toolbar a podobně, to bych vše odinstaloval. Win xp má cestu a řešení podobné.

edit: no přehlédl jsem os :-)
zsdx (2098)|25.10.2011 14:09
[quote=dzandra;478515]No jestli máš windows 7/vista --> start/ovladací panely/programy a funkce/ a třeba google tolbar for ie, icq,ask toolbar a podobně, to bych vše odinstaloval. Win xp má cestu a řešení podobné.[/quote]

Pise XP ;)

Nicmene pokud je IE > 6, lze jej spustit bez doplnku (bud pomoci zastupce v Prislusenstvi nebo pomoci [code]iexplore -extoff[/code] do Start-Spustit)