Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč

Starousedlík SHW Avatar uživatele VencaX
    Registrace
    Jun 2008

Kvalitativně nic moc, chlazení nic moc, notebook se docela slušně hřeje... Určitě bych zrovna tento nevolil.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele redfrog
    Registrace
    Feb 2007

Tak shodou okolnosti se rozhlížím taky po nějakém novém notebooku... Narazil jsem na zajímavý kus...
    http://www.alza.cz/asus-n73sv-tz543x-d254183.htm
    notebook využívám převážně na práci grafika, fotomontáž, vektorová grafika (práce i s grafikou velikosti 3-5 metrů, budovy v desetině, sazba 30 stránkových dokumentu), a pokud zbude tak i hra někdy... máte někdo zkušenosti se zpracováním tohoto notebooku? Jak je na tom Asus s provedením a kvalitou zpracování? Nemám zkušenosti s touto značkou. Nebo bude lepši šáhnout po něčem jiném? Potřebuji aby notebook byl 17" s velkou kapacitou ram 8Gb optimál...
    Díky za reakci

Registrace
    Jun 2008

Já osobně moc v lásce Asusy nemam, ale zase špatné notebooky to nejsou (oproti některým).

Mě se líbí Lenovo G770, výkonově je na tom cca stejně jako ten Asus. Jako další pak Dell XPS který je na tom grafickým výkonem lépe.
    Kvalitativně budou všechny hodně podobné, žádné velké rozdíly bych tam nehledal (až na rozlišení displeje - záleží zda je pro vás FullHD nutností).

EDIT: Aha, teď jsem si všiml, že ty notebooky co jsem postoval já mají "pouze" dvoujádrovou verzi Core i7.
    EDIT2: Ještě jsem našel tenhle Asus N75 - mě se zdá lepší možná i trochu kvalitnější než ten N73.
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 25-12-2011 v 22:22

Registrace
    Feb 2007

Venco díky za reakci ale zdá se mi že ten N75 až na tu grafiku je krapet slabší a cena je vyšší...

Registrace
    Jun 2008

Jestli myslíte místo na disku pak ano, je menší. RAM je dneska tak levná záležitost, že pokud vás opravdu bude štvát, že ty 2GB v něm do těch 8 chybí, že Vás dokoupení ani mrzet nebude. A jak říkám - notebook se mi zdál prostě lépe, kvalitněji zpracovaný. Ale samozřejmě výběr je na Vás. Asi nejlepší je (jak radím skoro každému) dojít se podívat do showroomů prodejců a ty notebooky si "ošahat".

Registrace
    Feb 2007

A tak jako sou si trošku po HW stránce podobné, sic ne cenou Vzhledově už ani tak moc ne
    http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...tems=_1CJT19SO

A jak je na tom vůbec Asus s kvalitou zpracování, někde sem četl že na Asus je nejméně reklamací... Možná i tady na fóru byl nějaký odkaz ... Jo tadyk je odkaz, http://www.sector.sk/novinka/50748/a...notebookov.htm
    dle mého názoru takovýto výzkum o ničem nevypovídá a může byt ovlivněn mnoha faktory, hlavně poměr prodaných kusů...

---edit---
    Zatím mám zkušenosti s Acerem, ale ten se mi začíná těsně před koncem záruky někdy tvrdě restartovat, vše nasvědčuje tomu že když pracuji na klávesnici nepředvídaně, někdy 4x za den někdy 2x za týden... Když sem to nechal testovat Mem Testem a jinýma fičurkama, tak nedošlo k tvrdému restartu ani jednou svévolně...
    Naposledy upraveno uživatelem redfrog: 26-12-2011 v 13:35

Registrace
    Jun 2008

Takové problémy měly Acery myslim s baterkama... nějak špatně vyrobená baterka a sekal se kvůli tomu celý notebook. Teď už si přesně nepamatuju jak přesně se to chovalo a u jakých modelů.

Takový test opravdu o ničem nesvědčí. Záleží na uživateli, prostředí, modelu atd. A taky je rozdíl mezi tím jestli se ti lámou panty nebo jestli ti odchází grafika. A HW příčiny nemusí být ani tak způsobeny výrobcem notebooku, ale výrobcem toho konkrétního hardwaru.

Můj Asus šel na reklamaci hned druhý měsíc po koupi (Wifi) a poté 2 měsíce před koncem záruky (základovka a CD ROM). Známí mají podobné zkušenosti. Jednalo se sice o notebooky v cenovce 13 až 20 tisíc, ale nevím, jestli za 2 roky od koupě udělali v Asusu takový pokrok a jestli ta cenovka hraje až takovou roli, i když teda musím říct, že kastle, ačkoli nebyla až tak pevná mi docela vydržela.
    HP vede jak ve výrobě a prodeji, tak v počtu reklamací asi zaslouženě. Paviliony nejsou nic extra, vyráběné na kvantitu a u hodně kusů se do 2 let něco stalo (základovka, grafika, CD ROM,...).
    Známý, co prodává notebooky mi zase říkal, že co začali propagovat Lenova (cca rok a půl), tak že se jim vrátil zatim pouze jeden kus s a to vylomenou klávesou (prej si synek hrál a najednou...)
    Naposledy upraveno uživatelem VencaX: 26-12-2011 v 15:40

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26