reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sluchátka - výpadek zvuku

Mortyr (16)|6.11.2011 18:50
Přeji hezký den, mám problém a nevím, kam se obrátit, tak píši sem. Mám sluchátka SteelSeries 7H a asi po roce používání mi vypadl na jedné straně sluchátek zvuk. Problém spočívá nejspíš v přerušeném drátku, který vede do micro USB http://cdn-web.steelseries.com/wp-content/uploads/SteelSeries-7H-USB-2.jpg a to následně do sluchátek.

Byl bych vážně vděčný, za jakoukoli pomoc.
r34ktor (7477)|7.11.2011 12:31
Reklamace.

Pokud není možná, zkusil bych kontaktovat TNTrade (autorizovaný distributor STEELSERIES), zda by nebyli schopni sehnat náhradní kabel.
dzandra (1368)|7.11.2011 12:35
Tady ti pomůže opravdu jen reklamace(vzhledem k tomu, že jsou v záruce), nebo pájka , ale tím přijdeš o záruku
Mortyr (16)|7.11.2011 16:20
Reklamace bylo to první co mě napadlo. Problém je, že nevěřím, že ji uznají. Většina těchto obchodů používá termín "odpovídá době spotřeby" a člověk může mít záruku třeba 10 let, přesto oni něco takového nemusí označit jako vadu produktu, ale označí to jako chybu uživatele, nebo poškozené dobou používání. Což je to poslední, co bych očekával od sluchátek za 2 000 Kč, které mám zhruba rok, přičemž mám ještě jedny za cca 600 Kč a po 4. letech stále funkční. Řekněme, že jsem ochoten překousnout to, že by mi to opravili/vyměnili za poplatek, další co mě děsí je doba, jaká by mohla uplynout, než by mi ty sluchátka spravili a vrátili. Pár přátel má s tímhle velice špatné zkušenosti a já si nemůžu dovolit čekat na ně měsíce.

Jsem se trochu rozepsal... Zpátky ale k tomu co jsem chtěl původně napsat. Mám několik známých, kteří jsou zruční v opravě techniky. Bylo by možné uvolněný spoj opravit, aniž by se zkazila kvalita zvuku, nebo je třeba odborníka? Pokud je to možné, byla by to paráda.
r34ktor (7477)|7.11.2011 16:26
V první řadě bych reklamoval. Ze zákona musí být reklamace vyřízena do třiceti dnů (pokud jsi nenakupoval na IČO).