reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

seká myška aj klavesnica logitech pro

peade (0)|14.11.2011 18:46
Zdravím kúpil som si nový PC na strih HD videa za cca 900€ bez dph.
A akosi mi seká myška ostáva visieť a klávesnica občas tiež nepíše napíšem cca 10 znakov a ona nič až po chvíli sa písmená napíšu. V sete myš klávesnica problém nie je lebo som ich zapojil na notebook a tam to ide v pohode. Takže je to softare alebo hardware problém. Už si nie som celkom istý či mi to robí problém od čistej inštálacie WIN 7 alebo nie. Neviete mi niečo poradiť. Aj ovládač som už odinštaloval a detekol som to len po reštarte aj som dal aktuálny ovládač zo stránky logitechu a stále nič.
Existuje nejaký soft na detekciu hardware resp. software kompatibility abo som zistil kde je vlastne problém?
Ďakujem pekne za vaše rady.
Mám ho síce v záruke ale odniesť PC na pár dní preč sa mi veľmi nechce a znova preinštalovať tiež nie lebo mám rozpracovaný strih svady a nie som si istý či načítam celý projekt po onštalácii.
Zoidik (1405)|14.11.2011 18:58
Takže jsi reinstaloval ovladače setu. Dobře. Stáhnul sis je sám a ručně nakrmil widle, nebo jsi to nechal na nich? Stahni sám a nakrm ručně, případně si stáhni starší. Ještě bych doporučil originální ovladače chipové sady pro USB a nenechával bych to na MSShitu
peade (0)|14.11.2011 20:26
http://www.logitech.com/en-roeu/433/4677?section=downloads&bit=&osid=14

mám tento set a blbne mi to stále.
čo to znamená stiahni si ich sám a nakrm ručne?
ovladače na usb mám z orig CD čo bolo k doske P 867 pro asus
Zoidik (1405)|14.11.2011 20:35
Zkus z internetu stáhnout buď novější nebo starší ovladače Jak k desce, tak aj k tomu setu. Někdy se stane že v těch aktuálních je nějaká chyba nebo si prostě tak úplně s něčím nerozumí
peade (0)|14.11.2011 20:59
Ale logitech u toho setu neponuka staršie ovladače len akýsi set point, ktorý mi tam nainštaluje stále len ten najnovší ovladač.
Mám doma ešte obyčajnú genius bezdrotovú myš a ta mi ide na mojom PC dobre a za ten set som dal podstatne viac € a akurát starosti som si priplatil.
Zoidik (1405)|14.11.2011 21:19
Funguje ti aspoň na spojení s windows ovladačema? Bez těch multimediálních tlačítek?
peade (0)|14.11.2011 21:34
neviem čo myslíš, všetko mi funguje, len mi to trhá. Ak odinštalujem ovladač logitechu a dám len windows tiež trhá. V servis mi povedali že mi to otestujú asi majú nejaký soft na to ale nechce so mi to posielať do servisu mám to cca 100 km.
Zoidik (1405)|14.11.2011 21:37
Spíše to zapojí k jinému PC a vyzkouší tam. Jak jsi psal že to na notebooku nedělá, tak bude problém někde s ovladači. Buď ovladače setu, nebo příjmače. Bluetooht? Zkoušel jsi přeinstalovat? Případně projeď PC Ccleanerem a vyčisti ho do bordelu co v něm je.
peade (0)|14.11.2011 21:44
cc cleaner som skušal. a nič. a ten bluetoth neviem. PC mám asi dva týždne veď tam toho ešte až tak veľa nemám.
peade (0)|14.11.2011 21:50
Ha už som na to asi prišiel vyzerá to tak že keď vypnem router tak mi to ide celkom dobre, ale neviem čo teraz. Asi ma ruší router ale čo teraz s tým???
Zoidik (1405)|14.11.2011 22:06
Ruší router? By se neměly ovlivňovat. Ikdyž.... Jak to máš daleko od sebe?
peade (0)|14.11.2011 22:11
asi 30cm ale vytiahol som šnuru napatia z routru a dal ju naspať a od vtedy mi to ide dobre. Je to neuveriteľné.
Aj keď som na to prišiel sám, určite ti veľmi pekne ďakujem za pomoc, lebo asi ma to napadlo vďaka teba a tvojej mailovej komunikácii. Super.
Zoidik (1405)|14.11.2011 22:20
No, jestli se to bude opakovat, tak aby to pomohlo a neměl jsi teď opačný problém....