Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Sestava na hry do 7 000,-

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Dobrý den,
    Předem musím upozornit na to že jsem lajk a moc se v tom nevyznám.
    Potřeboval bych sestavu na hry do 7 000,- Chci ji bez monitoru (mám, maximální rozlišení monitoru je 1680x1200) bez zdroje (Mám konkrétně Seasonic SII 430w bronze, nebo jak, krabici nemám po ruce) a také bez harddisku, ten mám též a pro mě naprosto dostačujících 750GB, myslím že má označení WD a také bez case, ten mám též, sice trošku starší, ale trošku "vytuněný" a je dobře chlazený a hlavně není hlučný.
    Počítač je především určen na hry a občasnou práci v photoshopu či střihu videa.
    Nechci do počítače karty nVidia, četl jsem že jsou poměrně problémové(Kde? No na Internetu
    Moji prioritou je, aby mi na sestaveném PC jel Battlefield 3 na vysoké detaily (Nikoliv ultra) pokud možno alespoň na 30 snímcích. Stará sestava byla ráda že jela na 15 na mid.

Strop není možné navýšit, limit berte v potaz +- 500,- Víc peněz nebude, stará sestava už je prodaná
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

První nástřel: http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...01121I0119DH01

DVD±RW mechaniku máš?

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    První nástřel: http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...01121I0119DH01

DVD±RW mechaniku máš?
    Jo vidíš to, říkal jsem si že jsem na něco zapoměl. Ano mechaniku mám. A abych nezapoměl i bez OS ten mám origoš, netřeba druhej že
    Jo a ten case je BigTower.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Starousedlík SHW
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od LišákRezek Zobrazit příspěvek
    Jo vidíš to, říkal jsem si že jsem na něco zapoměl. Ano mechaniku mám. A abych nezapoměl i bez OS ten mám origoš, netřeba druhej že
    Jo a ten case je BigTower.
    OS máš určitě OEM verzi, že? Tam licence zaniká s novou sestavou - nelze přenášet mezi PC.

Nováček
    Registrace
    Nov 2011

Citace Původně odesláno od DrZelenka Zobrazit příspěvek
    OS máš určitě OEM verzi, že? Tam licence zaniká s novou sestavou - nelze přenášet mezi PC.
    I kdybych měl OEM verzi tak nevyměňuju HDD, ale jen komponenty. Mám ORIGINÁLNÍ instalační dvd s win 7.

Jinak omlöuvám se že jsem neměl připomínky a neudělil žádné body Nefungoval mi nějakou dobu internet.

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od LišákRezek Zobrazit příspěvek
    I kdybych měl OEM verzi tak nevyměňuju HDD, ale jen komponenty. Mám ORIGINÁLNÍ instalační dvd s win 7.
    Zrovna deska je za vic 'bodu' nez HDD. Navic originalni a OEM se nevylucuje. Mas k tomu COA stitek prip. co je na nem napsano?

Starousedlík SHW Avatar uživatele alfah4ns
    Registrace
    May 2011

OEM licence Windows se váže na základní desku, zbytek lze měnit jak je libo. S výměnou desky zaniká, výjimkou je situace, kdy se mění deska za jinou z důvody její nefunkčnosti např. v záruce, v servisu (např. když není původní deska již dostupná).
    Naposledy upraveno uživatelem alfah4ns: 23-11-2011 v 22:03

Nováček
    Registrace
    Jul 2011

Ja bych to vzal na intelu http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...0116U901106M01 o dost výkonější procesor.Popřípadě ušetřit na chladiči procesoru-Arctic Alpine 11 Pro Rev. 2 za 255kč
    Naposledy upraveno uživatelem emba5: 04-12-2011 v 00:07

Podobná témata

1. pc sestava do 8 tis.
    Od Solaris1 v sekci PC - archiv
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 07-01-2010, 13:21
  2. HW sestava
    Od adamiskos v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-12-2009, 15:26
  3. sestava do 20.000,-