reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Odpojení od zdroje

Sinistar (44)|16.11.2011 20:52
Dobrý den. Už dlouho mě zlobí následující problém. Jakmile počítač odpojím od zdroje, po opětovném připojení a zapnutí počítač při načítání windows spadne do modré obrazovky, proběhne restart. Protože mám Win7, nabídne mi to samozřejmě možnost opravit problémy se spouštěním. Tato volba nikdy nepomohla, nikdy se nepodařilo poruchu opravit. Nezbývá než po chvilkách počítač zkoušet zapínat, jestli si to už nerozmyslel, a čekat na jeho "zásuvkovou aklimatizaci". Po nějakém čase už zapnout jde. Pokud chci mít počítač k nějakému použití, nezbývá mi tedy nic jiného než počítač neodpojovat. Mohl by prosím někdo diagnostikovat můj problém? Děkuji

(Neraďte mi, abych počítač tedy nikdy neodpojoval. Díky)
Richmond (8084)|16.11.2011 20:57
Máš možnost otestovat jiný zdroj?
arkij (90)|16.11.2011 21:38
Mohla by být slabá (vybitá) baterka na MB
Jds (106)|17.11.2011 17:14
Zdravim jak stary je ten zdroj potazmo cely PC.Nejsem elektrikar ale ,vypada to na kondenzatory ve zdroji nebo desce zkontroluj zakladovku jestli nejsou nafouknute kondenzatory.Mozna treba zkontrolovat kondenzatory ve zdroji ale ,je to nebezpecne(pozor nebezpeci urazu el. proudem) a hlavne byvaji zaplombovane(nalepka).Nebo zkusit jiny zdroj jak radil Richmond.Mozna take zkontrolovat vsechna zapojeni pameti ,Gk a zdroje do desky.Preji mnoho uspechu v hledani zavady.Aspon jsem dodrzel podminku a neporadil neodpojovat PC od site.