Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: přechod z 32bit na 64bit

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Jednoduchá otázka: lze přejít z Win7 32 bit na 64bit se zachováním instalovaných programů a nastavení? Pokud ano, jak? Velice děkuji za odpovědi
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Strejda google povídá toto

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

dzandra: Díky za snahu pomoci, ale já bych se spíš rád zeptal strejdů na tomto foru s jejich osobními zkušenostmi, například s nějakým softwarem který by pomohl. To, co jsi poslal, jsem samozřejmě četl a je snad jasné, že na officiálních stránkách nenajdu žádný "workaround" nebo odkaz na neoficiální nemicrosoft software. V googlování samozřejmě pokračuji dál, ale nechci ztrácet čas, tak se rovnou zeptám, třeba někdo podobný problém už řešil a rovnou mi na beton řekne, že opravdu není vůbec žádná možnost to provést. Tím by mi ten dotyčný ušetřil hodiny a hodiny googlování.

Registrace
    Dec 2006

NO jednou jsem to řešil, ale moc valný úspěch to nemělo, tak jsem se na to .... a raději udělal reinstal všeho a byl klid. Ale , možná někdo pomůže.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Mě to nejspíš taky časem čeká, jenže se mi nechce dělat všechno znovu, když vím, že za nějakou dobu (dohledných pár měsíců) si budu kupovat nový systémový HDD a budu muset opět všechno dělat zase. Obraz systému pro ušetření té další reinstalace dělat nebudu, chci na něj čisto. Hlavně v tuhle chvíli mi jde o Battlefield 3 což je jediný důvod proč to potřebuju (32 bit verze se s BF3 prostě nekamarádí) a musel bych znova už po třetí (!!!) stahovat těch 11,2 GB přes Origin tou hroznou rychlostí (nějakých 300 - 400 kB/s mi to jelo) a měl bych zabitej celej den až dva.

Starousedlík SHW Avatar uživatele alfah4ns
    Registrace
    May 2011

hanx:
    rozhodně bych u 32b->64b udělal reinstal.
    Až budeš kupovat nový systémový HDD (předpokládám, že nějaké SSD, aby to mělo smysl? ), systém se dá na jiný disk i přenést se vším všudy, tak jak je. Samozřejmě za předpokladu, že do té doby dokážeš udržet nynější čistou instalaci v dobrém stavu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

já bych taky radši udělal rovnou reinstall, vím, že je to nejlepší, jenže hledám nějaký dočasný řešení s tím co teď mám...

Registrace
    Dec 2006

Citace Původně odesláno od hanx Zobrazit příspěvek
    (32 bit verze se s BF3 prostě nekamarádí) a musel bych znova už po třetí (!!!) stahovat těch 11,2 GB přes Origin tou hroznou rychlostí (nějakých 300 - 400 kB/s mi to jelo) a měl bych zabitej celej den až dva.
    NO já nevím, kde jsi přišel na to, že se bf3 a 32b moc nekamarádí. Mi to jede naprosto v poho. Orgin šlape taky v poho, jedný problém co jsem musel vyřešit, bylo nějaké to padání, ale to je asi problém přímo bf3 a přepnutí na medium detaily to vyřešilo

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Tolik příspěvků, a přitom to šlo říci jednoduše rovnou - přejít z Windows 7 32 bit na 64bit lze pouze čistou instalací.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2009

Řeším to už nějakou dobu všude možně. "Microstutters" neboli malinký záseky kvůli "memory leaks". projevuje se to nějak takhle viz. screen
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: screenshotmultiplayerwi.png 
Zobrazení: 329 
Velikost: 1.25 MB 
ID: 23756