reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Skenování u multifunkcí

Redakce (5)|24.11.2011 23:39
Tímto Vás zveme na Víkendovou diskuzi na téma:


[SIZE="5"]Skenování u multifunkcí[/SIZE]



Využíváte u multifunkčních zařízení pokročilé funkce jako např. formát kompaktního PDF nebo funkce SEND a OCR (optické rozpoznávání znaků) bez použití dalšího instalovaného SW? Zapojte se do diskuze!


Zúčastnit se mohou i neregistrovaní, stačí stisknout tlačítko Odpověď u levého okraje stránky nad a pod příspěvky.
Neregistrovaný (0)|25.11.2011 13:09
Ne....
Zoidik (1405)|25.11.2011 14:33
Doma tohle nepoužívám, ale v práci ano. Občas se takovéto srandičky docela hodí.
gaDzin (17)|25.11.2011 15:08
Tak multifunkci mam presne tyden a skenoval jsem zatim nekolik fotek k otestovani. Tedy zadnou z techto funkci jsem nevyuzil a do budoucna zrejme ani nepouziji - nemam pro ne vyuziti. Kazdopadne zajimave tema.
jarod72pm (46)|25.11.2011 15:15
V běžné domácnosti se tohle běžně nepoužívá ,protože k tomu zatím není nějaký extra důvod.
Tedy doma NE.
Brouk (13)|25.11.2011 19:41
Z ne úplně běžných věcí používám doma ADF, ale je asi tak vše. U příštího stroje budu kromě ADF navíc určitě ještě vyžadovat síťový sken do PDF na CIFS sdílení.
mlcak (3)|26.11.2011 11:03
HP 3055 pod XP to bylo super vse vcetne SEND na PC slapalo. pri prechodu na WIN 7 tisk ok ale scan a posilani na PC beznadejne, ted to zkousim zprovoznit v ramci Windows 7 Virual PC / XP Mode kdyz by nekdo mel zkusenosti s timhle problemem rad uvitam rady.
czhunter (775)|26.11.2011 12:42
Používám OCR, skenování do PDF mi spíš vadí, když to má někdo nastavené jako default, jinak nepoužívám nic.
99% scanů stejně ještě musím před dalším použitím upravit a tam už mi žádné automatické funkce nepomůžou.
Dedek183 (1)|27.11.2011 07:55
Nyní digitalizuji staré kinofilmové negativy a fotografie, které převážně vyžadují úpravy v externích programech. Jelikož výrobcem multifunkce dodávaný software neumožňoval podrobnější nastavení a pro poměrně časté výpadky spojení mezi PC a multifunkcí nyní používám výhradně software pro zpracování fotografií. Funkci SEND jsem dosud nepoužil. PDF a OCR jsem v minulosti v několika málo případech použil.
slovdan (12)|28.11.2011 09:02
Určitě ano, neustále převádím dokumenty do textu editovatelného v PC. Tudíž na OCR nedám dopustit a již bych bez něj nemohl existovat. A v práci hromadné snímání dokumentů do elektronické databáze zákazníků je k nezaplacení.
Dojigiri (1629)|28.11.2011 11:33
Používám - automatický podavač. Dokumenty ukládám různě, většinou jenom do obrázků, ale pokud potřebuju něco jenom poslat mailem tak PDF taky využiju. OCR taky používám (ale SW dodávaný k ovladači), občas se to hodí, když potřebuju z dokumentu získat text.