reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

COD MW2 problem CD-KEY

Sekky4 (5)|30.11.2011 17:37
ahoj koupil jsem si hru COD MW 2 hned po vydaní a nakej ten rok sem to hral po deší době což je asi tíden co sem si hru vyhrabal chci instalovat a ten "Steam" mi napiše že tento cd-key použivam již na jiném účtu na netu sem se dočetl že mam napsat na support steamu sem tam napsal i fotku s cd-key+ ticket co my poslali a do tedka mi ten cd-key nezaslali nevíte jak by to šlo vyřešit nebo nejak vochcat ten steam v poslední době mě ten steam celkem štve, tak mi prosím nejak poradte předem děkuju
Richmond (8084)|30.11.2011 17:42
Jestly ty nefunguje support tak si rosepny kalchoty a múžeš začýt o*cávat (google o*chcávač najde)
Sekky4 (5)|30.11.2011 17:47
Dík za radu :/
Richmond (8084)|30.11.2011 17:48
Fúbec neny za co ;) Fýš, tadi se moc warezzzzz neřešý páč bys mohl dostat kartičku (a nemyslím tím Magic)
r34ktor (7477)|30.11.2011 17:48
A máš pořád stejný účet? Někteří lidé dostanou BAN, založí si proto nový, ale registrační kód už pochopitelně nelze použít, protože se svázán s předchozím účtem.
Sekky4 (5)|30.11.2011 17:52
[quote=r34ktor;484186]A máš pořád stejný účet? Někteří lidé dostanou BAN, založí si proto nový, ale registrační kód už pochopitelně nelze použít, protože se svázán s předchozím účtem.[/quote]

jo mam nový učet ale na internetu i na to Supportu je že se da ten cd-key ressetovat když jim pošleš fotku o vlastnictví cd-keye + ticket number ktery ti zaslou a potom co vložíš tu fotku na support mely by ti zaslat nový cd-key a mě nic neposlaly, a myslim si že 1,500 za hru je celkem dost aby si to hral jen chvíli
Sekky4 (5)|30.11.2011 17:53
[quote=Richmond;484185]Fúbec neny za co ;) Fýš, tadi se moc warezzzzz neřešý páč bys mohl dostat kartičku (a nemyslím tím Magic)[/quote]

jestlysi četl mojí zpravu tak sem tam psal že mam original
Richmond (8084)|30.11.2011 17:57
Originál neoriginál - pokud nefunguje support tak ti nic jinýho nezbyde. On se totiž software narozdíl od hardwaru dost blbě reklamuje (pokud není vadné médium)

A warezzz je právě to "ochcání" čímž porušíš smlouvu, kterou se zavazuješ plnit když instaluješ hru
Sekky4 (5)|30.11.2011 18:06
[quote=Richmond;484190]Originál neoriginál - pokud nefunguje support tak ti nic jinýho nezbyde. On se totiž software narozdíl od hardwaru dost blbě reklamuje (pokud není vadné médium)

A warezzz je právě to "ochcání" čímž porušíš smlouvu, kterou se zavazuješ plnit když instaluješ hru[/quote]

Hmm tak děkuju že ste se snažili vyřešit problém asi vážne budu muset přejit na ten Warez :-(
r34ktor (7477)|30.11.2011 18:08
[quote=Sekky4;484187]jo mam nový učet ale na internetu i na to Supportu je že se da ten cd-key ressetovat[/quote]
Zajímal by mě odkaz na Support, kde je tato skutečnost uvedena? Já tam totiž čtu něco jiného:

[FONT="Verdana"]You can not transfer your games to a different account

[SIZE="1"]Steam Support will not release your CD Key(s) to be used on other accounts. Do not register retail products or purchase new Steam subscriptions on a VAC banned account.

If you choose to purchase a new copy of the game, please register it or install it under a newly-created Steam account. Prior to installing, remove all cheats from your system - if you do not know how or where the cheats were installed, you may want to consider reformatting your hard drive(s) and starting over with a fresh installation of your operating system.[/SIZE][/FONT]
Richmond (8084)|30.11.2011 18:12
[quote=Sekky4;484194]Hmm tak děkuju že ste se snažili vyřešit problém asi vážne budu muset přejit na ten Warez :-([/quote]
Bohužel je to nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, protože Steam SUX (sám jsem měl problém už s HL Orange Boxem takže jsem Steam úplně přestal používat a nemám problém) ;) Když si vezmu jak trpí lidi třeba s pitomym autoupdatem tak je mi jich někdy i líto. Můj názor se od Steamu diametrálně liší - já koupil hru, já budu diktovat co bude dělat, já budu ovlivňovat co se kdy updatne a co si kde budu hrát a nepotřebuju k tomu internet (perfektní omezení, se kterým u mě Ubisoft nepochodil déle než 2 spuštění)
zeleny_mungo (57)|30.11.2011 20:25
[quote=Richmond;484198]Bohužel je to nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, protože Steam SUX (sám jsem měl problém už s HL Orange Boxem takže jsem Steam úplně přestal používat a nemám problém) ;) Když si vezmu jak trpí lidi třeba s pitomym autoupdatem tak je mi jich někdy i líto. Můj názor se od Steamu diametrálně liší - já koupil hru, já budu diktovat co bude dělat, já budu ovlivňovat co se kdy updatne a co si kde budu hrát a nepotřebuju k tomu internet (perfektní omezení, se kterým u mě Ubisoft nepochodil déle než 2 spuštění)[/quote]

Haló, auto-update jednotlivých hier na Steame sa dá vypnúť ;) A internet k hraniu tiež netreba, len k aktivácií hry, pokiaľ tam teda nie je nejaká ďaľšia ochrana ala Ubisoft...
Richmond (8084)|30.11.2011 23:26
Halóóóó - Ubisoft :rolleyes:

(doufám, že byl tenhle příspěvěk stejně účinný jako ten tvůj) aneb "blablabla, ale něco k tomu mám protože ubisoft"