reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s GK HD 4850

Devouver (304)|2.12.2011 17:50
Dobrý den,
Tak moje GTX 460 se furt válí na reklamaci, tak zatím v PC provozuji mou starou HD 4850 (Konkrétně Gainward HD 4850 GS 512MB DDR3)
Jde o tohle:
Rozhodl jsem si koupit Battlefield3, protože ingame videa a SP mě prostě nadchnul. Dříve jsem měl problémy s touto kartou, porotože na nových ovladačích dělala psí kusy... jenže...
Když tam dám staré ovladače, Origin mi řekne že ke doporučeno nainstalovat nejnovější ovladače, hlášku odkliknu, hra se jakoby spustí (běží dole na liště a bere si výkon i paměť) ale nic se neděje. Prostě se jakoby furt načítá. Když tam dám nejnovější tak to jede v pohodě.
Konkrétně se jedná o o že mi cirka po 20 minutách zamrzne hra, včetně zvuku, který jede ve smyčce, po 10 vteřinách zčerná obrazovka a napíše to následující chybu http://img269.imageshack.us/img269/5453/errorcode.png
Nějaký nápad?
BTW. kartu jsem zkoušel dát i do původních taktů, to samé procesor, nepomohlo.

Moje stávající sestava:
V podpisu.
Jds (106)|2.12.2011 18:23
Zdar co teploty GK na prehrivani to sice nevipada ale,spis na problem ovladace dle te hlasky neumim moc engl..Co zkusit jiny mene starsi ovladac mam taky Gk s Ati cipem a zlobily mne taky ovladace.Vybiral jsem asi s 8 ovladacu ne z sedli ty prave.Snad tady poradi nekdo lepe.
Kozouš (500)|2.12.2011 19:15
Odinstaloval jsi kompletně ovladače původní grafiky?
Devouver (304)|2.12.2011 21:26
[quote=Kozouš;484435]Odinstaloval jsi kompletně ovladače původní grafiky?[/quote]

No tož nejsem zas taký amatér :)
Právě ta GK jede v poho na starších ovladačích a na nových blbne. Jenže se starýma nespustím BF3.

[quote=Jds;484426]Zdar co teploty GK na prehrivani to sice nevipada ale,spis na problem ovladace dle te hlasky neumim moc engl..Co zkusit jiny mene starsi ovladac mam taky Gk s Ati cipem a zlobily mne taky ovladace.Vybiral jsem asi s 8 ovladacu ne z sedli ty prave.Snad tady poradi nekdo lepe.[/quote]

Teploty jsou 52 Celsia v 100% zátěži. JE to dost málo, škoda že ji víc nenataktuju.
Ta hláška říká něco ve smyslu:"Zařízení přestalo fungoval kvůli špatně formovaným příkazům."

EDIT:
Povedlo se mi to vyřešit. Ono to nebylo v ovladačích ani taktech, ale bylo to díky špatně zasunutému 6+2 pinu -.- No aspoň vím že není po ní.
I tak děkuju za snahu.