reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

LCD Monitor 22"-24" s Pivotem nebo bez?

Téčko (8)|5.12.2011 08:53
Shanim monitor pro svoji pritelkyni, ktera je ucitelka. Takze prevazne dela v dokumentech a na netu. Zadny hry ani filmy.Libi se mi tady v poradne doporucovany Benq G2420HDB, ale premyslim jestli neni lepsi monitor s funkci Pivot, kdy se na monitor vleze vic textu apod. Jde mi ale o to zda se nebudou pri otaceni muset porad predelavat ikonky na plose.nebo to monitor pozna kde byli? Jestli se nerozhazi pro kazdem otoceni panelu. Snad mi rozumite. Nasel jsem tento novej model od Samsungu je to teda jen 22??". Diky za rady. http://www.alza.cz/22-samsung-s22a450bw-cerny-d269651.htm
NHKG (1136)|5.12.2011 09:02
Neznám monitor, který by uměl fungovat jako "smartphone" tak, že by po natočení upravil adekvátně i plochu a spuštěné programy. Na to by musel být nějaký program a přepínat zobrazení ručně, což není moc pohodlné. Ale pivot hlavně umožňuje nastavit výšku a natočení monitoru tak, jak to uživateli vyhovuje, takže pivot bych určitě doporučil. A vzal bych něco s technologií IPS, protože na TN stačí se posunou o pár stupňů proti ideálnímu úhlu a barvy jsou úplně jiné.

Já bych doporučil tento: LG IPS231P-BN 23".
Téčko (8)|5.12.2011 11:37
Diky za vybornej typ. Prijemnejsi jsou mi teda znacky Samsung u kterych si myslim ze dela kvaltini panely a Benq, ktery vetsinou testy vyhrava diky pomeru cena/vykon. Myslis ze s LG neslapnu vedle?
NHKG (1136)|5.12.2011 11:55
No mi je právě nesympatický Benq (dříve nám v práci dost umíraly, to z recenzí nepoznáš) a Samsung, který sice má dobrý panel, ale zbytek občas stojí za *****. Ale sympatie jsou jedna věc, skutečnost druhá, obzvláště když kvalita kolísá u jedné značky nejenom u různých modelů, ale i u různých kusů stejného modelu.

LG sice není Eizo nebo Dell, ale mi jsou v monitorech sympatičtí, nikdy jsem s jejich monitorem neměl problém, recenze taky dopadají dobře. A ta cena za IPS je výborná...
alfah4ns (1040)|5.12.2011 15:25
Btw. v tom Dellu je beztak panel od LG.Phillips :)

Jinak souhlas.
Maňo (17)|12.2.2012 00:57
plánujem nové PC a tak zháňam nejaký monitor na hry, filmy a aj fotografie čo napr. tento http://lcd-monitory.heureka.cz/benq-bl2400pt/