reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Tablet MID - zamrzl

luluza (5)|6.12.2011 19:15
Dobrý den, poraďte prosím, dostala jsem nový tablet MID, nainstalovala jsem tam nějaké hry, pak jsem ho dala nabít a když jsem ho chtěla zapnout tak mi najede obrazovka s obrázkem a v pravém dolním rohu napsané:
Android OS 2.2
Kernel 2.6.32
Build number V1.3.1
Zkoušela jsem vše možné, návod taky neporadil. Ani připojená myš. Rozebrat asi moc nepůjde, tlačítek tu moc není: power, Back Menu, Screen lock, Volume, power interface, TF card slot, usb interface, speaker, microfone, headphone intface (opsáno z návodu).
Nvím, co s tím. Když to připojím k počítači, tak nic, když k tomu připojím myš, tak taky nic. Už nevím.
Poraďte prosííííííííím.
r34ktor (7477)|6.12.2011 19:47
Chtělo by to upřesnit model. Zpravidla bývá uveden na zadní straně přístroje.
luluza (5)|6.12.2011 21:03
Vzadu bohužel nic napsané není. :-(
luluza (5)|7.12.2011 18:21
Přidávám ještě pár obrázků, ten obrázek je jediné, co se objeví, když to zapnu. :-(
Nejde to třeba nějak přeinstalovat? Problém je, že to nekomunikuje ani s PC (když to připojím přes USB do PC, tak nic).
IMAG0254.jpg IMAG0257.jpg IMAG0258.jpg IMAG0259.jpg IMAG0260.jpg IMAG0255.jpg
Salamander (6177)|7.12.2011 20:42
Vetsinou se da u techhle Androidovych zarizeni provest hard reset pres drzeni urcite kombinace tlacitek ... napr. power + volume ... ale fakt by to chtelo zjistit o jake zarizeni vlastne jde ... krabici, nebo manual nemas?
r34ktor (7477)|7.12.2011 22:10
Není někde na obvodu (občas i na zadní straně) dírka pro reset přístroje (mrkni do návodu)? Ten bych zkusil jako první. Na pátém obrázku něco takového vidět je, ale může to být mikrofon.
luluza (5)|8.12.2011 18:15
Tlačítka jsem už pomačkala snad všechny. Návod mám, krabici taky, ale na krabici není nic napsané. Návod mám jen v nagličtině a němčině. Hard reset je ta popsaný jako: stiskněte stalíčtko reset, to je vše. Ale to tlačítko tam asi zapomněli dát. :-)
Zkusím ještě zavolat dárci a uvidí, tak jsem se na to těšila teď to nejede a mám z toho "fotku v rámečku". Mačkat tlačítka jsem zkoušela snad všechny, ale nic. Když zapnu POWER, tak to vypadá, jako kdyby se mi to hodilo přimo do nějaké spořiče. :-)
luluza (5)|9.12.2011 18:52
Vzdávám to a vracím ho k reklamaci. Snad mi to vymění za nějaký, který jede. :-)
Děkuji všem za pomoc.
Salamander (6177)|9.12.2011 19:15
[quote=luluza;485304]Vzdávám to a vracím ho k reklamaci. Snad mi to vymění za nějaký, který jede. :-)
Děkuji všem za pomoc.[/quote]

Jo, to je celkem rozumne reseni :thumb