Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 50

Téma: Ktery vybrat?

Starousedlík SHW Avatar uživatele athens
    Registrace
    Dec 2007

Vždyť free antivirů tady už padlo dost. Stačí si jen vybrat. Avast + comodo. Já používám Comodo Internet Security a nemůžu si stěžovat. Zatím žádnou "breberku" jsem nechytl.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Ano, MS Essencials stačí a NOD jsou vyhozené peníze (pokud se nejedná o firmu, kde je nutnost koupit antivir, zdarma myslím není žádný rozumný).

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od NHKG Zobrazit příspěvek
    ...(pokud se nejedná o firmu, kde je nutnost koupit antivir, zdarma myslím není žádný rozumný).

Jenom doplním.
    V malých firmách je možno MSSE použít:
    http://windows.microsoft.com/cs-CZ/w...ity-essentials
    Potřebujete zabezpečit svou firmu?

Program Microsoft Security Essentials je k dispozici pro malé firmy, které mají maximálně 10 počítačů.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

OK Diky lidicky, Tak to necham tu dobu na essentials

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Mám Microsoft security essentials a po roku používání mi NOD Online scaner našel nic. Takže dle mého je dostačující. Otázka však je, jestli nějak bonzuje práci na PC Microsoftu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

'Bonzovani' se vypina na dvou mistech - 1. pri instalaci (nechci se pripojit) 2. po aktualizaci (zrusit zakladni clenstvi ve SpyNetu).

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Neví někdo o antiviru pro školy zdarma ? Chtěl jsem použít Microsoft, ale podle podmínek nelze použít pro akademické instituce, přitom ho mají malé firmy do 10 PC zdarma. Jediný, který se mi zatím podařilo najít je Panda, sice nevím jak je spolehlivý, ale má roztomilou ikonku
    Nějaká zkušenost ?

Občasný diskutér Avatar uživatele slavick
    Registrace
    Aug 2007

Ahoj,
    máte někdo zkušenosti s Kaspersky Internet Security 2012? Zkoušel jsem tu testovací verzi a docela se mi líbil. Ale rád bych slyšel i zkušenosti ostatních.

Díky.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Čárls
    Registrace
    Jul 2007

No kašperaka sem vteto verzi nezkoušel
    Používám Norton internet security
    Osobně pokud si chcete vyzkoušet na delší dobu mužete a to
    [URL="http://pcworld.cz/download/download-norton-internet-security-2010-na-90-dni-zdarma-8397"]Download: Norton Internet Security 2010 na 90 dní zdarma[/URL]

Potom po uplynutí doby

[URL="http://pcworld.cz/download/download-norton-internet-security-2011-na-90-dni-zdarma-11711"]Download: Norton Internet Security 2011 na 90 dnů zdarma[/URL]

a Potom též na 90 dní
    [URL="http://pcworld.cz/software/recenze-norton-internet-security-2012-43465"]Recenze: Norton Internet Security 2012[/URL]

Instalaci provedete tak že vždy odinstalujete starou a nainstalujete novou verzi
    Zároveň si ověříte že Symatec udržuje Nis na dobré urovni celá léta a kvalita pořád stejná

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

[quote=Čárls;499138]No kašperaka sem vteto verzi nezkoušel
    Používám Norton internet security
    Osobně pokud si chcete vyzkoušet na delší dobu mužete a to
    [URL="http://pcworld.cz/download/download-norton-internet-security-2010-na-90-dni-zdarma-8397"]Download: Norton Internet Security 2010 na 90 dní zdarma[/URL]

Potom po uplynutí doby

[URL="http://pcworld.cz/download/download-norton-internet-security-2011-na-90-dni-zdarma-11711"]Download: Norton Internet Security 2011 na 90 dnů zdarma[/URL]

a Potom též na 90 dní
    [URL="http://pcworld.cz/software/recenze-norton-internet-security-2012-43465"]Recenze: Norton Internet Security 2012[/URL]

Instalaci provedete tak že vždy odinstalujete starou a nainstalujete novou verzi
    Zároveň si ověříte že Symatec udržuje Nis na dobré urovni celá léta a kvalita pořád stejná[/quote]

Ty jsi dealer Nortonu, nebo Ti hráblo?

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od hlavaty Zobrazit příspěvek
    Neví někdo o antiviru pro školy zdarma ? Chtěl jsem použít Microsoft, ale podle podmínek nelze použít pro akademické instituce, přitom ho mají malé firmy do 10 PC zdarma. Jediný, který se mi zatím podařilo najít je Panda, sice nevím jak je spolehlivý, ale má roztomilou ikonku
    Nějaká zkušenost ?
    Jakýkoliv antivir je lepší než nic. Pandu jsem testoval cca 2 roky zpět a nemněl jsem výhrady.

Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od astec Zobrazit příspěvek
    Ty jsi dealer Nortonu, nebo Ti hráblo?
    Proč by mi mělo hrabat ??? jen doporučuji to co mám odzkoušený a ověřený
    Muj postup na 3x90 dní zabezpečený Pc

A co se týká tebe a Pandy Na pandu mam svuj nazor větší sajrajt jak AVG to už raději avast nebo aviru

Věř že jsem vyzkoušel hodně antivirů svýho času sem se tímto zabýval a i testoval a co mohu doporučit
    z placených Kašperský nebo NIS a potom Esset
    z neplacených na 1 místě Avira a Avast

Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Čárls Zobrazit příspěvek
    Proč by mi mělo hrabat ??? jen doporučuji to co mám odzkoušený a ověřený
    Muj postup na 3x90 dní zabezpečený Pc

A co se týká tebe a Pandy Na pandu mam svuj nazor větší sajrajt jak AVG to už raději avast nebo aviru

Věř že jsem vyzkoušel hodně antivirů svýho času sem se tímto zabýval a i testoval a co mohu doporučit
    z placených Kašperský nebo NIS a potom Esset
    z neplacených na 1 místě Avira a Avast
    Nepopírám Tvoje dlouholeté zkušenosti a odbornost a znalosti v oblasti antivirových programů a antivirové ochrany, jejich implementaci, plánování nákupů a podobně.
    Beberu Tvoji averzi na AVG. Je to Tvůj názor, ale vnucovat ostatním??? Nu dobrá.
    Během 10 minut jsi zde mněl dva identické příspěvky s reklamou na Norton.
    Poté jsem si přečetl další Tvůj příspěvek v tématu AVG+státní správa. To mně přimělo k myšlence že jsi dealer, nebo Ti hrabe.
    Omlouvám se oprava tvrzení
    buď jsi dealer, nebo jsi nekritický jednostraně zaměřený bojovník za spásu lidstva pod zástavou jediného správného antiviru, absolutně odtržený od reality a nepolíbený praxí.
    A na tom nezmění nic to, že mi budeš dávat mínusové reputační body, ani to, co tvrdíš o testování. Protože pokud chceš někomu radit co je nejlepší, tak jako první se jej asi zeptám na pár věcí a pak radím.
    A aby se nerozpoutalo flame, protože nehodlám reagovat, tak se to týká HW který je třeba chránít, použitému operačního systému, síťové propojení, HW zabezpečení (kolikrát stačí odpojit přední USB porty v kombinaci s upevněním PC) a pár dalších, kteréje třeba zohlednit.
    P.S. Na W95, NT4 Wrk jedinečný Norton nerozjedeš, na mašinách bez sítě a možnosti vložení média nepotřebuješ.......

Registrace
    Jul 2007

"Na W95, NT4 Wrk jedinečný Norton nerozjedeš, na mašinách bez sítě a možnosti vložení média nepotřebuješ......."
    Beru ale kdo toto používá ???
    Za prvé sory za dva příspěvky s nortonem Nejsem dealer Symatec Jen prezentuji svoje zkušenosti a zkušenosti kamarádů z fora http://forum.viry.cz/
    Věř tomu že sveho času jsem se zabýval nejen zkoušením antivirů ale i pomáhal s překlady
    I jsem odvirovával Pc Vím co mluvím a o čem píši
    Je hromada antivirů ale co každý chce je bezproblémový chod Pc a klid od falešných hlášek
    Některé antiviry je produkují jak na běžícím pásu jiné zachytí kulový
    Pokud bude chyba mezi židlí a klavesnicí nepomůže žádný antivir

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Co používám já sám dlouhá léta a měnit nehodlám, už jsem sem dávno jednou napsal a opakovat to nehodlám, ale propagovat tu výrobky jistých firem (Norton, Kaspersky a další), které jsou jiným zájmovým sdružením veřejně označované za spyware, to je tedy hnus velebnosti - navíc k tomu dávat přímo linky na stažení, snad jako propagaci (???) a jako by tu nebyli lidé dostatečně fundovaní najít si to rychle sami, když už by byli podobně neznalí problematiky a ochotní spáchat tuto de facto sebevraždu...

A ještě se to diví, že je označen za dealera.

Strana 2 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. SSD: Ktery SSD vybrat?
    Od Svaca88 v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 01-08-2012, 22:49
  2. Socket 775: Core 2 Quad - který si vybrat
    Od dracihnev v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 23-03-2010, 20:37
  3. 15'' notebook, který vybrat