Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 50

Téma: Ktery vybrat?

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Čárls
    Registrace
    Jul 2007

Oh tak nevím ale o tomto sdružení co označuje solidní firmy a jejich produkty za spyvare tak s takovými radoby odborníky nechci nic mít Nikomu sem nic nevnucoval jen vyjádřil svuj nazor a doporučil to co sám používám
    Kdo co používá a chce nadále používat je mi srdečně jedno vážení
    Klidně si nainstalujte třeba AVG free verzi ale věřte tomu že brzy poznáte co a jak je pravda
    Kdo jeden a Linuxech a ví jak je nastavit nepotřebuje antivir kdo jede na Windows a měl někdy zavirovaný pc ví o čem je řeč
    Končím tuto bezpředmětnou diskuzi o ničem neb každý si zde bude hajit jen svuj názor a neuznává nic jiného Já si za svým stojím a budu stát Moje zkušenost coby pomocník spravce sítě v podniku a zkušenosti s antiviry a zavirovanou sítí když sem byl pověřen odvirováním při mém nastoupení je dost velká zkušenost na to abych se s někým hádal co je a není pravda a jak mít zabezpečený Pc a síť Poznal sem hromadu lidí co znají při chycení viru jen jediné Formát
    Doufám jen že vy nepatříte mezi ně
    Sbohem Pánové
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Čárls Zobrazit příspěvek
    Oh tak nevím ale o tomto sdružení co označuje solidní firmy a jejich produkty za spyvare tak s takovými radoby odborníky nechci nic mít...
    Hmmm, http://www.antispywarecoalition.org/ ...
    Tak to máš tedy opravdu "znalosti" a Vaše P.T. firma jistě kvete. Tam bych nechtěl pracovat. Tak pa-pá.

Registrace
    Jul 2007

Jaksi si nečet že při mém nastoupení to jest zavirováno bylo před mým příchodem
    A jeden takový odborník (radílek) co myslel že spolkl všechnu moudrost a myslel si že ví všechno tu síť totalně zaviroval šťastně si dal propagujte svoje

Jinak fotky na rajčeti máš pěkný
    Naposledy upraveno uživatelem Čárls: 08-04-2012 v 14:55

StD StD je offline
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Čárls Zobrazit příspěvek
    Jaksi si nečet že při mém nastoupení to jest zavirováno bylo před mým příchodem
    A jeden takový odborník (radílek) co myslel že spolkl všechnu moudrost a myslel si že ví všechno tu síť totalně zaviroval šťastně si dal propagujte svoje
    To píšeš o kom, čem? O sobě?
    Zřejmě jsi nepochopil nadpis tohoto threadu - nejlepší antivir je "rozumný uživatel". Mám v síti jeden zcela otevřený PC za routerem bez antiviru a sw-firewallu a za cca 4 roky, co je tam nainstalen OS (WIN) tam není jediný problem, ovšem taky se z něj neleze na internet. Odtud si ven on-line sáhne pro aktualizace jen Spybot S&D...

Registrace
    Jul 2007

Nadpis tohoto theadu je jaký vybrat antivir

Spybot byl dobrý ale asi tak před 5 lety pokud máš v routru spravně nastavený firevall a na net jde jen spybot krasa že jsi nic nechytil z flešek a CD
    Ps:mluvíš o tomto programu Spybot - Search & Destroy ?? zkus si Pc projet nějakým jiným skenerem na viry a uvidíš zda je vše tak jak má být. Nebudu psát jakým nerad bych byl zase nařčen z propagace :-))

StD StD je offline
    Registrace
    Feb 2007

Proč bych to měl FGS projíždět (tím, co jsem kdysi doporučoval a používám), když ta mašina je jen na práci a úložiště filmů. Pro klid mi úplně stačí, když vidím LIVE nulové aktivity OS směrem ven přes TCPview a registr těch WIN 2000 hlídá TeaTimer.

Registrace
    Jul 2007

Ok když myslíš nech být mít pc jen jako úložiště taky bych se tím nezabýval ani bych jej neměl připojené k netu na co taky že

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Tyhle hádky, kdo používá zaručeně nejlepší řešení, mě vždy pobaví.

StD StD je offline
    Registrace
    Feb 2007

Joo, když jsou halt lidičky zblblí z přehledů testů...
    Příklad:
    http://www.testberichte.de/testsiege...anner_531.html

Registrace
    Jul 2007

Bohužel podle tohoto se nedá soudit ja to beru podle sebe a odzkoušení na vostro to jest
    jdu si do ruska pro viry a pak testuji antiviry ve virtualce To jsou testy co uznávám
    ne co se kde píše na netu To je totiž zabava dle mého gusta a test antiviru podle toho soudím a doporučuji a tohle co někdo prezentuje jako zabezpečený Pc se směji ano směji neb dnešní viry se dokáží skrýt a odesílat vaše data že tot ani nezaznamenáte dokáží napadnout routr a vam pak nezbyde jen tvrdý reset routru a přehrát firmware a dovolím si tvrdit že spybot si ničeho ani nevšimne
    ja tyhle diskuze nemám rád a už ne vubec s radoby odborníky co si myslí že znají vše ani ja neznám vše a furt se učím a to musím pokud mám obstát a mít čistý pc ve firmě a u svých kamarádů
    Nepřejte si vidět co dokáží 15až25 letý na pc během týdne a jsou to "Odborníci"
    každý tvrdí ja mam Pc čistý a po cca 2 hodinach prohlížení v registrech a čištění se nestačí divit co kde je zapsanýho a co maj kde uloženýho a zapsanýho za svinstvo
    Nic dnes sem se pobavil nazorama některých uživatelů
    Du s pesanem na procházku ten je občas rozumější jak někteří uživatelé pc

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Tyhle hádky, kdo používá zaručeně nejlepší řešení, mě vždy pobaví.
    To máš jak Windows x Linux, Nokie x zbytek světa......
    Jednou jsem odviroval PC a jsem odborník x mám osvědčené a prověřené řešení, ale jen toto řešení je správné
    a pak to končí zesměšňováním oponenta, nazýváním rádoby odborníky
    vždyť přec jen já mám to správné řešení a za svoji pravdu se nechám upálit.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jezevec
    Registrace
    Aug 2006

Dobrý antivirus/firewall/antispyware pro domácího uživatele je ten, který si udělá svoje a způsobí co nejmíň komplikací ... znám lidi, kteří milují Avast, nenávidí AVG a naopak, co používají jen NOD, případně Symantec... myslím, že pokud jsou spokojení a nezpůsobuje jim to obtíže a chovají se alespoň trochu rozumně za klávesnicí, měli by být OK Kdysi dávno byla ultimátní kombinace Kerio nebo ZoneAlarm a dobrý antivirák typu Kaspersky, dodnes si pamatuji, jak zastánci ZA a Kerio sváděli flamewars ...

Je to tak se vším. Moje řešení je správné a žádné jiné není , člověk se na to musí povznést.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

dobrý den,

ma nekdo zkusenosti s antivir balikem od lavasoftu ad-aware free antivirus? kolik zere pameti, je znat pri nacitani systemu? prip. odkaz na ucinnost takoveho softu?

pouzival jsem doposud aviru free antivirus - zda se mi, ze po tech 7 letech co ho pouzivam v ntb, zere kazdou novou verzi vic a vic prostredku - a muj notas je stale dychavicnejsi a dychavicnejsi ,)

nerad bych zbytecne instaloval jakehosi rezidenta

firewall mam windowsacky, zadny jiny antispyware atd. nepouzivam, windows defender mam vypnuty

dekuji za pripadnou odpoved

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Spíše než výměnu antiviru bych po sedmi letech udělal čistou reinstalaci systému.

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Spíše než výměnu antiviru bych po sedmi letech udělal čistou reinstalaci systému.

nechtel jsem aby z meho prispevku vyplynulo, ze system nebyl nikdy preinstalovan - vetsinou jednou za rok/za dva ho preinstaluji

k antiviru od lavasoftu, pouzivate ho?

Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední

Podobná témata

1. SSD: Ktery SSD vybrat?
    Od Svaca88 v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 01-08-2012, 22:49
  2. Socket 775: Core 2 Quad - který si vybrat
    Od dracihnev v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 23-03-2010, 20:37