reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

MP3ky nebo mobil ?

Darkhunter (401)|9.12.2011 10:47
Zdravím, rád poslouchám hudbu, poslouchám DnB atd... takže mi jde dost o basy a rozhoduji se, jestli si koupím SanDisk Sansa Clip nebo Sony Xperia Mini.

Jde mi o to, že stejně do půl roku bych si nějakej ten levnej smartphone koupil, tak jestli si ho nemám koupit hned a nekupovat žádné mp3ky... Sám mám teda zkušenosti s přehráváním z mobilu špatný, ale nevím jak je to dnes. A taky by mě zajímala kvalita těch sluchátek, co k tej xperii přibalují, protože si chci koupit Koss Porta Pro. Děkuji za rady
Salamander (6177)|9.12.2011 11:26
No, obecne se k telefonum moc vyjadrit neda, protoze maji zvukove vystupy kazdy totalne jiny ...
ale konkretne Xperia mini pro je doporucovana jako jeden z tech pristroju s "lepsim" vystupem ... osobni zkusenosti primo s nim nemam, ale vim, ze treba audio na iPhonu je vcelku uchazejici, a myslim, ze i ta Xperia bude v pohode :)
Darkhunter (401)|9.12.2011 11:59
Takže je možné, že ten mobil bude stejně schopný kvalitníé produkce zvuku ?
meeee (1110)|9.12.2011 12:36
Nebude, ale na Portách s D'n'B ti to může být celkem jedno. Pokud ti nevadí, že přehrávání hudby bude užírat baterku telefonu, nevyhazoval bych v tvém případě peníze za ten Clip.