Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: ASUS P8Z68-V LX stepping B3

Nováček
    Registrace
    May 2010

Plánujem kúpiť základnú dosku ASUS P8Z68-V LX stepping B3 a osadiť ju prcesorom Intel Core i5 2500K. Procesor chcem mierne pretaktovať a zatiaľ chcem využívať GPU na procesore. Neskôr by som chcel kúpiť samostatnú grafickú kartu. Túto základnú dosku som zvolil najmä pre jej dobrú cenu, je vhodná pre moje používanie? Prípadne by som chcel poradiť inú vhodnú základnú dosku. Ďakujem
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Na to co chcete a za ty peníze lepší deska imho neni. Ale jak píšete, je to spíš na mírné OC, protože dimenzování napájecí kaskády není tak robustní. Neni uplně vhodná na ždímání CPU přes 4,5Ghz..

Nováček
    Registrace
    May 2010

No ďalší chladič zatiaľ kupovať nebudem a s boxovím sa asi cez 4,5 Ghz nedostanem takže mi to stačí.

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Tak to každopádně. Navíc pořád to je velmi slušná deska, jsou desítky horších.. GL.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Matherdet
    Registrace
    Apr 2011

Mám v plánu kupovat počítač a pořád si lámu hlavu nad tím jakou desku vybrat mám vyhlídnutou P8Z68 V-PRO/GEN3 a Maximus IV GENE-Z/Gen3 obě jsou dobrý ale každá na něco jinýho.K tomu koupím Ivy bridge i5 a nejspíše nějakou GTX 600.

Starousedlík SHW Avatar uživatele flanker
    Registrace
    May 2006

ono závisí za účelem, obě desky jsou dobré. P8Z68-V PRO je více "pracovní" deskou než nadšenecká Gene-Z. Leccos je třeba vidět i na výstupech a podpoře bluetooth. Obě jsem měl v rukou a nelze říci, že by řeba PRO verze byla méně vhodná na overclock, na domácí hrátky bohatě stačí. Maximuska je prostě více nadšenecká, krásná, malá mrška .

Podobná témata

1. chybějící I/O shield - ASUS P8Z68-V
    Od sakuL_ v sekci Intel - procesory a základní desky
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 24-02-2012, 12:09
  2. ASUS P8Z68-V - zamrzání ve Windows
    Od Hrokthar v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 15-08-2011, 09:50
  3. Soket 1155 Asus P8Z68 V-Pro nezná hard disky
    Od Janko-cr v sekci Intel - procesory a základní desky