reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ako spojiť repro so zvukovkou bez receiveru?

Veyron (88)|22.12.2011 15:09
Dobrý deň, chcel by som si kúpiť reproduktory B&W MT-60D (teda 5 x M-1 a PV1D), ale receiver by som k nim chcel až dokúpiť niekedy časom, preto by som ich chcel pripojiť rovno na zvukovku ASUS Xonar DX.
Viete mi prosím poradiť ako a s akými káblami to môžem pripojiť?
Ďakujem.
speedsnail (4876)|22.12.2011 20:30
Mno pokud jsem z popisu dobře vyčetl, tak ty monitory imho nepřipojíš, protože jsou pasivní a potřebujou zesilovač, aby vůbec hrály..
Veyron (88)|22.12.2011 23:18
ach jo, tie sú pasívne...ale subík má 500W zosík, teda nedali by sa tie monitory napojiť na subík?? ale vlastne to je asi blbosť (to len keby náhodou :D)...no ak teda nemám na výber, tak potom aký zosík by sa k tejto zostave najviac hodil?? Chcel by som vyberať spomedzi Marantzu ako napr. NR1402 (alebo lepší?) alebo Denonu ako napr. AVR-1312 (alebo lepší?). Nechcem priplácať za niečo čo nevyužijem, ale pokiaľ to má zmysel, tak rád priplatím. Tieto repráky kupujem ku PCčku na využívanie hlavne na hudbu, filmy a občasne nejakú hru. Teda napr. neviem či potrebujem zosík s netom, keďže net je v PC(a pod.). A zvukovku mám ako som vyššie uvádzal Xonar DX, ale keď budú repráky a zosík, tak spravím asi čoskoro upgrade i na ňu.