reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Server DNS neodpovídá,černá obrazovka Windows

matejr (7)|23.12.2011 17:53
Dobrý den.prosím o radu.Mám připojení kabelem(wifi ze střechy).Statická IP adresa+GW+DNS...
Internet mi jel v pohodě,byl zapojený kabel do routeru a z routeru vyveden do počítače+wifi.Vše jelo v pohodě,bohužel jsem v notebooku přeinstaloval OS a zapomněl heslo.Tudíž,jsem se rýpal v nastavení routeru a něco jsem rozhodil.Internet mi nejede.Ani když jsem vyhodil kabel z routeru a dal jej přímo do počítače.Je vidět že data přes síťovku prochází,ale připojení k internetu nejede.Klasicky vykřičník a pokud pustím diagnostiku tak hlásí,že server DNS neodpovídá.Zkoušel jsem i reinstal Win7 a přidala se mi k tomu černá obrazovka ve Win,jede pouze v nižším rozlišení obrazovky.Zkoušel jsem i odebrat a přidat síťovku přes ovládací panely a taky to nepomohlo.Jsem už z toho zoufalý.Poradí někdo?
matejr (7)|24.12.2011 10:42
Tak částečný pokrok.Černé Windows mám nejspíš proto,že je nemůžu registrovat po preinstalaci kdyz mi nejede internet.Stále to pise že server DNS neodpovida.Pripada mi to jako bych se stal soucasti něčí site,jako by mezi mnou a internetem byl ještě něčí pocitac a pokud nemám jeho IP tak se nepripojim.Asi by mi pomohlo nejvice totálně vyreserovat cele sitove připojeni a vse nastavit znova,aby byla cesta můj pocitac-sit-internet.Nevím jak na to,budu rád za rady co s tím.Diky
zsdx (2098)|26.12.2011 21:21
[quote=matejr;486921]Dobrý den.prosím o radu.Mám připojení kabelem(wifi ze střechy).Statická IP adresa+GW+DNS...[/quote]

Kontaktuj sveho poskytovatele, mohl treba 'jen' zmenit sve DNS servery. Vzdy ti nejlepe poradi ten, kdo je za to placen ;)