reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problémy s .NET Framework

wentill (58)|28.12.2011 00:02
Zdravím,
rád bych se zeptal na problém, který mám v posledních dnech s mými Windows. Jedná se vlastně o dva problémy, které nevím, jestli spolu souvisí. Už delší dobu mám problém s instalací aktualizací týkajících se .NET Framework 4. Přikládám obrázek, jak vypadá historie mého Windows Update. Starší data jsou způsobena tím, že jsem byl 4 měsíce pryč. To je další věc, která mi nejde do hlavy. Jestli se normální vrátit se po 4 měsících nepoužívání počítače a po 4 dnech tady si Windows nestáhl ani jednu aktualizaci. Obecně ve srovnání co mi říkají kamarádi jich instaluje hrozně málo. Plus je vidět, že některé se snaží instalovat opakovaně a některé neúspěšně.
Můj dotaz je hlavně ve smyslu k čemu .NET Framework 4 je. Mám totiž teď problémy s instalací některých programů (iTunes, photoshop, lightroom) hlásí to různé chyby a prostě se to nenainstaluje. Tak mne zajímalo, jestli to může být tímhle.
Snad jsem to nenapsal moc zmatečně, díky za odpověď.
update.JPG
kocourleo (110)|28.12.2011 00:18
.NET verze 4.0 odinstaluj (včetně všech jeho updatů) a nainstaluj znova. Pak to zkus znovu aktualizovat.
wentill (58)|29.12.2011 21:54
díky za odpověď, odinstalovat i nainstalovat se mi to povedlo..ale výsledkem bohužel je, že teď mi třeba windows update už vůbec žádný aktualizace nenajde..ráno to zapnu a to vyhledávání běží celý den bez zastavení a bez výsledku..
ty instalace mi bohužel taky neběží..
zajímalo by mě jestli mám ňákou jinou možnost než prostě reinstal celýho systému..