reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Samsung SCX 3200 zanechává stopy po válečkách

Garen (43)|28.12.2011 16:15
Zdravím,

koupil jsem si novou laserovou multifunkci Samsung SCX 3200.
Na windows 7 64bit mi nejde nainstalovat Smart Panel, ale to není to hlavní, co mě trápí. Jen kdybyste někdo věděli, jak tohle vyřešit, tak můžete napsat. Hledal jsem všude možně, ale bohužel jsem se mi to nepodařilo vyřešit. Při instalaci to hodí chybu.

Hlavním problémem je ovšem to, že tiskárna, jak papír projíždí přes ty 4 válečky (viz obr. 1)
tak jakoby to bylo moc přitlačený a výsledkem jsou svislé čáry na papíře (obr. 2)

Zkoušel jsem měnit nastavení papíru, který do tiskárny dávám, ale žádný výsledek.

Nevíte si s tím někdo rady?

Děkuji.

obr. 1

obr. 2
Gennes (1)|12.2.2012 11:31
[QUOTE=Garen;487565]Zdravím,

koupil jsem si novou laserovou multifunkci Samsung SCX 3200.
Na windows 7 64bit mi nejde nainstalovat Smart Panel, ale to není to hlavní, co mě trápí. Jen kdybyste někdo věděli, jak tohle vyřešit, tak můžete napsat. Hledal jsem všude možně, ale bohužel jsem se mi to nepodařilo vyřešit. Při instalaci to hodí chybu.

Hlavním problémem je ovšem to, že tiskárna, jak papír projíždí přes ty 4 válečky (viz obr. 1)
tak jakoby to bylo moc přitlačený a výsledkem jsou svislé čáry na papíře (obr. 2)

Zkoušel jsem měnit nastavení papíru, který do tiskárny dávám, ale žádný výsledek.

Nevíte si s tím někdo rady?

Děkuji.



Zdravím..

Mám úplně stejný problém..Vyřešil jsi ho nějak ???Reklamací ???Nebo změna papíru ???Díky
Kdyžtak mi písni na e-mail.