Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Problémy s PC (HW/SW): Potíže s grafickou kartou

Neregistrovaný

Tazatel: Elay

Znění dotazu: Mám notebook Asus K73BY přibližně půl roku, doteď pracoval bez potíží. Přibližně před týdnem přestala fungovat grafická karta (radeon HD 6470), tzn. že nelze spustit žádnou aplikaci, která vyžaduje grafickou kartu, dokonce nejde ani spořič obrazovky, rozlišení obrazovky je mnohem menší, než původní a více nelze nastavit (teď je max 1152x864, přičemž maximum je 1600x900). Ve správci zařízení se zobrazuje pouze "standardní grafický adaptér VGA", nic jiného. Pokusila jsem se znovu nainstalovat driver, bez úspěchu, nepomohla ani obnova systému. Bylo mi doporučeno přeinstalování OS, které proběhlo v pořádku, ale při prvním spuštění OS nenaběhl, napřed napíše, že se připravuje první spuštění, ukáže se obrazovka win7, ale okamžitě se přepne do Asus recovery wizard a pár vteřin poté se restartuje a zase znova se připravuje na první spuštění a to pořád dokola. Při spuštění v safe modu se také spustí Asus recovery. Poraďte prosím.

HW a SW počítače, jehož se dotaz týká: notebook Asus K73BY, OS Win 7 64bit, GK Radeon HD 6470TM

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

Notebook je stary pul roku - takze nejjednodusi asi bude reklamace. Vypada to, ze se neco podelalo a NB nejsou na opravy a pokusy tak pratelske jako desktopy... A nez to zbytecne pokouset, bude lepsi vyuzit sva prava...

Mozna zkusit projet RAMky memtestem...

Podobná témata

1. Grafické karty: Problémy s grafickou kartou
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 19-06-2014, 18:58
  2. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 17-04-2014, 12:01
  3. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 17-04-2014, 11:51
  4. Problem s grafickou kartou...
    Od Frankie01 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení