reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Roztažení obrazu na fullscreen (nastavení grafické karty)

Endet (50)|3.1.2012 14:11
Zdravím,

potřebuji nastavit grafickou kartu tak, aby starší hry (NHL09), které jsou ve formátu 4:3, roztáhla na celou obrazovku.

Vygooglil jsem jak nastavit "image scaling" pomocí ATI Catalyst, ale bohužel mám nějakou divnou verzi tohoto nepřehledného ovladače. Screen (http://imagelink.cz/images/screenewe.jpg)

Problém by podle mě mohl být v tom, že mám v NTB dvě přepínatelné karty jednu základní (Intel HD) a druhou (Radeon HD 6490m) a při práci na ve W7 se mi nedaří, v tu chvíli neaktivní ATInu, nastavit.

Ví někdo prosím jak nato? Děkuji :)
r34ktor (7477)|3.1.2012 16:01
Volba se nastavuje ve vlastnostech panelu, ale na screenshotu vůbec není přítomná.
mech13 (5526)|3.1.2012 16:47
Jak je monitor pripojen? tato moznost je jen pro digitalni pripojeni (DVI, HDMI), ne pro analog
zsdx (2098)|3.1.2012 19:09
[quote=mech13;488278]Jak je monitor pripojen? tato moznost je jen pro digitalni pripojeni (DVI, HDMI), ne pro analog[/quote]
Je to (nejspis) LCD panel notebooku.

Muzes zkusit pravym na plochu - Moznosti graf. adapteru - Vyplnit panel - Zachovat skalovani - vypnout a pote tu hru spustit rucne na Intelu.
Endet (50)|3.1.2012 21:08
Ano jedná se o notebook, ale (Moznosti graf. adapteru - Vyplnit panel - Zachovat skalovani) stejně nejde. Ta možnost "zachovat škálování prostě nejde odškrtnout)...
zsdx (2098)|3.1.2012 22:20
Nojo, mas pravdu, taky mi to na HP 4530s nejde odskrtnout. S ovladaci si uz ale nebudu hrat, zitra rano jde do sveta :)