Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Výměna baterie pro Cmos

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Dobrý den, vyměnil jsem baterii pro Bios.Zapomněl jsem nastavit datum a čas. Po spuštění VXP zkusil jsem spustit jeden prográmek.Nešloto .Pak jsem zkusil jiný se stejným výsledkem.Pak jsem si všimnul, že nemám nastaven datum a čas. Nastavil jsem je v Biosu a všechny programy pracují normálně, ale jeden z dřiv spuštěných nechodí,Při pokusu o reinstalaci se objeví hlášení, že v aplikaci dfsvc.exe došlo k problému a je třeba ji ukončit, došlo k chybě .Nevím, jak to spravit.
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned
    Registrace
    Mar 2008

Pomocí Totaluninstal odebereš ten program(umí vymazat vše),restart a pak znova instalace

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od lavjoy Zobrazit příspěvek
    Pomocí Totaluninstal odebereš ten program(umí vymazat vše),restart a pak znova instalace
    Bohužel, nepomohlo to

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od lukypav Zobrazit příspěvek
    Dobrý den, vyměnil jsem baterii pro Bios.Zapomněl jsem nastavit datum a čas. Po spuštění VXP zkusil jsem spustit jeden prográmek.Nešloto .Pak jsem zkusil jiný se stejným výsledkem.Pak jsem si všimnul, že nemám nastaven datum a čas. Nastavil jsem je v Biosu a všechny programy pracují normálně, ale jeden z dřiv spuštěných nechodí,Při pokusu o reinstalaci se objeví hlášení, že v aplikaci dfsvc.exe došlo k problému a je třeba ji ukončit, došlo k chybě .Nevím, jak to spravit.
    Tak jsem zjistil, že nejde nainstalovat ani jeden ze dvou programů, spuštěných se špatným datumem, i po provedeném totaluninstalu.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tak jsem zjistil, že nejde nainstalovat ani jeden ze dvou programů, spuštěných se špatným datumem, i po provedeném totaluninstalu.
    Omlouvám se, programy už nejdou znovu nainstalovat

Banned
    Registrace
    Mar 2008

To je zajimavy.Máš instalační soubory celé?Pokud jsou uloženy někde na disku,může to znamenat nějaké chybné sektory na disku

Jds Jds je offline
    Občasný diskutér Avatar uživatele Jds
    Registrace
    Jun 2011

Omlouvám se, programy už nejdou znovu nainstalovat
    Zdravím tak mně napadá co zkusit obnovení systému před datum než jsi vymněnil baterii.Třeba to pomůže?.Mněl jsem něco podobného ale vlastní vinou jsem změnil datum.Zdar a sílu

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Jds Zobrazit příspěvek
    Zdravím tak mně napadá co zkusit obnovení systému před datum než jsi vymněnil baterii.Třeba to pomůže?.Mněl jsem něco podobného ale vlastní vinou jsem změnil datum.Zdar a sílu
    To jsem udělal hned jako první, když jsem zjistil staré datum.Ale žádne body obnovení tam nebyly.nevím, jsem jen uživatel.Programy mám na disku.Prohlídnul jsem všechny registry a nic tam z těch programů taky není.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

To jsem udělal hned jako první, když jsem zjistil staré datum.Ale žádne body obnovení tam nebyly.nevím, jsem jen uživatel.Programy mám na disku.Prohlídnul jsem všechny registry a nic tam z těch programů taky není.
    Co se stane, když nastavím v Biosu Default ?

Podobná témata

1. Stará CMOS baterie
    Od SitaNejmladsi v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 26-11-2017, 18:45
  2. Výměna baterie a samovolné vypínání
    Od ender.wiggin v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-02-2013, 18:38
  3. Výměna knoflíkové baterie
    Od candis v sekci Notebooky a netbooky