reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nový monitor, ale moc si vymejšlím - pomůže někdo?

M@jkl (19)|5.1.2012 23:34
Zdravím... chci si koupit nový monitor/TV respektivě druhej k počítači a na sledování filmů. Předpokládám, že jej budu mít nejspíš jako primární a budu na něm tím pádem občas i hrát hry, takže si jsem vědom, že asi za něj budu muset vypláznout nějakou tu korunku navíc. Otázkou teď je, co koupit, když mám DELL 2007FP a jsem s ním nadmíru spokojen až na rozlišení... 1600x1200 mne uchvátilo a pod toto rozlišení se mi jít necche, max pro FullHD na 1920x1080, ale radši bych 1920x1200... podmínkou je matný displej, matný plasty, polohovatelnost a pivot. Ideální by bylo v případě TV (ta by ale neměla pivot) USB s podporou videí a CZ sub, více vstupů, DVB-T, případně PIP (absolutní nebo pro ty nejpoužívanější vstupy).
Vím že si moc vymejšlím, ale vzhledem k tomu, že zas tak často u toho nesedím, tak na to nepospíchám a nechci za to zbytečně vyhazovat peníze. S tím současnym monitorem funguju cca 5 let a rád bych rozšířil plochu a zvětšil rozlišení základního monitoru...
prosím pokud bude někdo trpělivý a ochoten poradit, případně nasměrovat na jiný forum (digimanie nebo TVfreak ohledně TV) tak budu moc rád.
pokud jsem zapomněl něco napsat, prosím dejte mi vědět co...

PS: nemám rád trhanej obraz a nečitelnej běžící text ala titulky u TV pořadů v dolním řádku