reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

iiyama ProLite E2473HDS problem

slizrs (11)|6.1.2012 13:01
Zdravim,

nmeska mi domu dorazil tenhle monitor ve velikosti 24". Bohuzel uz pri zapinani windows jsem vedel, ze bude zle. Skoro uprostred monitoru je vadny pixel. Z tech 60cm uhlopricky zrovna uprostred!!! Ale co jsem vycetl na internetu, tak se nechova jako klasicky vadny pixel, alespon myslim. Vsude jsem cetl ze by mel byt cerny. TEn muj je fialovy. Navic jsou barvy ktere normalne zvlada. Stahnul jsem program Dead Pixel Buddy. Pri testu bezproblemu zvlada bilou a zlutou. Kdyz na nej najedu mysi ktera je bila tak taky zmizi. Nezvlada Cernou, modrou cervenou zelenou. V zelene je jeho barva bila, v ostatnich je fialova. Je nejaka mala nadeje ze se dat pixel rozchodit? NEkde jsem cetl cosi se zahrivanim a trenim. Trochu jsem to zkousel ale nejak to nezabralo. Docela nerad bych ho vracel. Musel bych ho pak risknout objednat z jineho obchodu. Predem diky za odpoved.
Karel Poděbradský (1)|18.2.2012 10:42
Taky jsem ho měl s vadným pixelem. Iiyama dává 30 denní záruku na 0 vadných pixelů a subpixelů. V tvém případě se bude zřejmě jednat o vadný subpixel. Pošli ho do servisního střediska SIL do týdne ti přijde nový monitor.
P.S. Odvoz a dovoz monitoru je zdarma.