reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rada ohledně 560-Ti

mauficek (35)|7.1.2012 19:28
Tak jsem si pořídil novej komp s touto kartou http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007K0BX00013K9
ale někde je asi chyba, např. v Battlefield 3 po chvilce hraní mi začnou na monitoru naskakovat čáry z objektů a nedá se to hrát...jinou hru sem nezkoušel pač jinak moc nehraju ale nevím co s tím. Při tom teplotu v záteži max 65°C, větráky nastaveny na auto a jde to tak na 55% max a vytíženost karty 99%. Jednou se mi to stalo už u jedné atiny kdysi dávno a tuším, že karta šla do kytek..O kódu na Batmana co k tomu byl ani nemluvim, kod nefunguje...:/
AndrewCZ (278)|7.1.2012 20:05
Zkus kartu podtaktovat na ref. frekvence, některý přetaktovaný karty dělají v BF3 problémy. No a k tomu kódu, tak to reklamuj, jestli je kód nefunkční.
mauficek (35)|7.1.2012 20:19
Asi by to neprošlo to reklamovat, že bych si vzal místo ní referenční co?
AndrewCZ (278)|7.1.2012 20:24
No, tak pokud kartě nic není, tak by to neprošlo, ale pokud je do 14dní stará a je kupovaná přes internet, tak ji můžeš vrátit bez udání důvodu, ale nevidím v tom význam. Ty přetaktovaný edice to dělají většinou jenom v BF3, jinak by měla fičet bezproblému. Zkus ji projet furmarkem a hoď sem teploty.