Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: VDownloader

DVB DVB je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2009

Po delší době mám zájem si nahrát některé videoklipy z You Tube na VDownloader který jsem dříve úspěšně používal ale nyní jsem posléze zjistil a z upozornující tabulky v němčině vyčetl že stream v tomto programu není možné nahrát protože si to provozovatel nepřeje atd.Je na to nějaká možnost to obejít např. jako jsou dekodovacích programků na originální cd které mají ochranu na opětovné nahrání ?Potřebuji to pouze pro svou potřebu,děkuji za náměty případně rady a doporučení.
    Odpovídat lze po přihlášení

DVB DVB je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2009

Abych to ještě dodatečně upřesnil,zde detailní přepis upozornění po vložení linku do okénka ke ztažení :
    Toto video zahrnuje obsah od partnera SME,přehrávání na určitých webech je zakázáno.Přehrát na webu You Tube

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

Používám RealPlayer Downloader a zatím stáhl všechno.

DVB DVB je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2009

Ano děkuji za doporučení,zkusím pohledat a vyzkouším.

Starousedlík SHW Avatar uživatele hugostieglitz
    Registrace
    Feb 2011

najdi na zou tube video zkopíruj celý adresní řádek a link vlož sem

http://downloader.zex.cz/

klikni na "generovat link"
    pak už si jen vyber jestli celý videoklip nebo jen mp3,ps funguje i na stream.cz a další servery

DVB DVB je offline
    Nováček
    Registrace
    May 2009

Ano děkuji za tvůj příspěvek ale defakto když jsem tak udělal jak uvádíš ukázalo se v konečném efektu že je to to samé jak v zeleném,prostě ten stream nebo některé streamy asi ne všechny jsou ted chráněné proti kopírování napíše u tohoto linku :

tohle:

Toto video obsahuje chráněnou zvukovou stopu a nelze jej stáhnout.

takže jsem si myslel že existuje nějaký prográmek které to dokáže nějak obejít a je možné si to pak uložit do P.C. a posléze třebas na USB nebo nosič DVD stáhnout obdobně jako např. na kupovaných DVD či CD kde je to chráněno proti kopírování ,můj jeden známý to ale dokázal nějak programem dekodovat a stáhnout.Ještě loni jsem semo tamo úspěšně používal ten Vdowloader ale ted to nejde.

Nováček
    Registrace
    Dec 2017

Používám Tubemate ke stažení videa z YouTube: https://tubemateyoutubedownloaderapps.com/