reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s Gigabyte GForce 8800 GT

m4rth (1)|9.1.2012 17:58
Ahoj , delší dobu mám problém s výše uvedenou GK .. Jedná se přesně o GIGABYTE GV-NX88T512HPV1 GeForce 8800 GT ..

Jde tedy přes o to že podle mne je karta na vyhazov , bohužel nemám v této době dostatek financí na koupi nové a nějakou starší už podle mne nemá smysl kupovat pokud kartu využívám zejména na hraní nejnovějších her . Karta sloužila na její stáří velmi dobře a byl jsem s ní v celku spokojený než mi jednoho dne PC zamrznul a musel jsem ho natvrdo restartovat . Po restartu na mne ale čekalo nepříjemné překvapení v podobně tohoto obrázku http://imageshack.us/photo/my-images/577/beznzvuap.jpg/ .. Karta od té doby stávkuje a už si nevím moc rady proto se obracím zde na Vás , uživatele tohoto fora ..

Přišel jsem na to, že pokud kartu na 2 vteřiny zapnu "natvrdo" bez ventilátoru tak se čip karty jako by "zahřeje" a karta pár dní funguje v pořádku .. Tohle mne však už nebaví opakovat pořád dokola .. Jinak jedná se o klasické stolní PC s v dnešní době už průměrným výkonem

Někde jsem četl návod jak kartu dočasně "úpéct" avšak toto řešení se mi moc nelibí a vůbec mu nevěřím , má s tím někdo zkušenosti ?

Mockrát děkuji za veškeré rady apod.. Zároveň zdravím všechny uživatele jakožto nový uživatel fora
speedsnail (4876)|9.1.2012 18:05
Tyhle problémy s 8800GT nejsou neobvyklé a pečení na to pomáhá (to že chvíli funguje když jí pustíš bez chlazení to jenom potvrzuje). Někomu pak karta funguje i několik let než ji definitivně vyhodí. A jelikož stejně nemáš prachy na novou, tak je to podle mě ideální situace se do toho pustit. Návodů je k dispouzici dost, některé i v češtině.