Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Problém s Gigabyte GForce 8800 GT

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Ahoj , delší dobu mám problém s výše uvedenou GK .. Jedná se přesně o GIGABYTE GV-NX88T512HPV1 GeForce 8800 GT ..

Jde tedy přes o to že podle mne je karta na vyhazov , bohužel nemám v této době dostatek financí na koupi nové a nějakou starší už podle mne nemá smysl kupovat pokud kartu využívám zejména na hraní nejnovějších her . Karta sloužila na její stáří velmi dobře a byl jsem s ní v celku spokojený než mi jednoho dne PC zamrznul a musel jsem ho natvrdo restartovat . Po restartu na mne ale čekalo nepříjemné překvapení v podobně tohoto obrázku http://imageshack.us/photo/my-images/577/beznzvuap.jpg/ .. Karta od té doby stávkuje a už si nevím moc rady proto se obracím zde na Vás , uživatele tohoto fora ..

Přišel jsem na to, že pokud kartu na 2 vteřiny zapnu "natvrdo" bez ventilátoru tak se čip karty jako by "zahřeje" a karta pár dní funguje v pořádku .. Tohle mne však už nebaví opakovat pořád dokola .. Jinak jedná se o klasické stolní PC s v dnešní době už průměrným výkonem

Někde jsem četl návod jak kartu dočasně "úpéct" avšak toto řešení se mi moc nelibí a vůbec mu nevěřím , má s tím někdo zkušenosti ?

Mockrát děkuji za veškeré rady apod.. Zároveň zdravím všechny uživatele jakožto nový uživatel fora
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Tyhle problémy s 8800GT nejsou neobvyklé a pečení na to pomáhá (to že chvíli funguje když jí pustíš bez chlazení to jenom potvrzuje). Někomu pak karta funguje i několik let než ji definitivně vyhodí. A jelikož stejně nemáš prachy na novou, tak je to podle mě ideální situace se do toho pustit. Návodů je k dispouzici dost, některé i v češtině.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. GeForce: GeForce 8800 GT problém
    Od Dovakhiin v sekci Grafické karty
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 29-02-2012, 19:01
  2. problem s grafickou kartou gf 8800 gt
    Od swobi v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 37
    Poslední příspěvek: 04-05-2010, 20:35
  3. GeForce: Problém s Nvidia Gforce 9800GT Ultimate (asus)
    Od Zipito v sekci Grafické karty
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 27-06-2009, 13:10
  4. GeForce: 8800 GTS problém s ovladaci
    Od spissa v sekci Grafické karty
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 11-12-2008, 23:02
  5. 8800 gt nebo 8800 GTS? vyplati se?
    Od gObla v sekci Grafické karty
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 15-05-2008, 21:12