reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Periferie: IP WIFI Kamera

Neregistrovaný (0)|9.1.2012 22:28
Tazatel: Martin

Znění dotazu: Už tři hodiny hledám úplně jednoduchý návod pro laika na připojení Wifi IP kamery a už to vzdávám,tak se obracím sem.Nevíte někdo nějaký odkaz nebo snad návod jak kamery zapojit a co je vše k tomu zapotřebí.Děkuju moc sem na dně svých sil:-)
durib (1141)|10.1.2012 08:27
Napiš značku kamery.
Obvykle je to tak, že je ke kameře dodáván software. Kameru připojíš do PC kabelem, software ji najde. Pak změníš její IP adresu na tu, kterou potřebuješ. Píchneš ji do routeru/switche a zadáš tu adresu do prohlížeče. Ukáže se webové rozhraní, kde je to už intuitivní.
mirbus (11)|10.1.2012 20:42
Ahoj.Díky za odpověď.Nemám ještě žádný tip kamery,potřeboval jsem spíše všeobecné informace.Co je k připojení vše potřeba,jestli jde zaznamenávat kameru na moje PC,nebo je k tomu potřeba speciální rekordér a tak.Sháním na netu všude možně a nějak se nomůžu dopátrat kloudného výsledku:-)
mirbus (11)|10.1.2012 20:43
Ahoj.Díky za odpověď.Nemám ještě žádný tip kamery,potřeboval jsem spíše všeobecné informace.Co je k připojení vše potřeba,jestli jde zaznamenávat kameru na moje PC,nebo je k tomu potřeba speciální rekordér a tak.Sháním na netu všude možně a nějak se nemůžu dopátrat kloudného výsledku:-)